اخبار بورس

صورت مالی شرکت های بورسی امروز (2 اسفند 1400)

بر اساس اطلاعیه‌های منتشر شده در سایت کدال سه شرکت بورسی گزارش فعالیت ماهانه دوره یک ماهه خود را به‌روز کردند. کدام شرکت‌ها صورت مالی یک ماهه منتشر کردند؟

صورت مالی شرکت های بورسی امروز (2 اسفند 1400)

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت نیوز، بورس امروز ۳۰ دقیقه آغازین رشد پنج هزار واحدی داشت و در ارتفاع یک میلیون و ۲۷۹ واحدی قرار گرفت.

ناشران بورسی و فرابورسی گزارش فعالیت ماهانه دوره یک ماهه خود را در قالب اطلاعیه در سایت کدال منتشر کرده‌اند.

پکویر

شرکت کویر تایر با نماد پکویر گزارش یک ماهه خود را منتهی به ۳۰ دی ماه در سامانه کدال منتشر کرد.

بر همین اساس کویر تایر طی یک ماه ۱۵۲٫۸ میلیارد تومان درآمد از فروش داخلی محصولات خود داشته که نسبت به ماه قبل کاهش ۳۶٫۴۵ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین درآمد این شرکت نسبت دوره مشابه سال قبل رشد ۲۸٫۱۵ درصدی داشته است.

جمع درآمدها یا همان فروش محصولات پکویر در این دوره ۱۵۲٫۸ میلیارد تومان است. این در حالیست که جمع درآمد در دوره مشابه سال قبل برابر با ۱۱۹٫۳ میلیارد تومان بوده که ۲۸٫۱۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

سخاش

شرکت سیمان خاش با نماد سخاش در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه امسال، ۴۳٫۵ میلیارد تومان درآمد از فروش داخلی شرکت به دست آورده است.

بر اساس گزارش منتشر شده این شرکت در کدال، درآمد شرکت نسبت ماه گذشته ۲۳٫۳۹ درصد افزایش و نسبت به میانگین ماه‌های اخیر ۴۰٫۱۵ درصد رشد کرده است.

سخاش نسبت به دوره مشابه سال قبل ۹۹٫۱۵ درصد افزایش درآمد داشته است.

جمع درآمدهای شرکت در دوره یک ماهه، ۳۵۴٫۱ میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد ۴۳٫۳۹ درصدی داشته، جمع درآمدهای این شرکت در بهمن ماه سال قبل ۲۴۷ میلیارد تومان بود.

کرمان

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان با نماد کرمان صورت مالی یک ماهه منتهی به پایان بهمن ماه را منتشر کرد.

این شرکت در دروه یک ماهه ۱۵۲٫۸ میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به دی ماه افزایش ۳۶٫۴۵ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین درآمد کرمان نسبت به ماه‌های قبل کاهش ۹٫۹۲ درصدی داشته است.

جمع درآمدهای حاصل از فروش محصولات شرکت در این دوره ۱۵۲٫۸ میلیارد تومان است. این در حالیست که جمع درآمد در دوره مشابه سال قبل برابر با ۱۱۹٫۳ میلیارد تومان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا