اخبار بورسنماد ها

چه زمانی “شستا” بازگشایی می شود؟

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سامانه کدال شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد “شستا” که به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و تقسیم سود سهام متوقف شده بود امروز 15 آبان 1400 بازگشایی می شود.

مطالب پیشنهادی:

چه زمانی “شستا” بازگشایی می شود؟

بر اساس اطلاعیه ناظر بازار سهام، شستا بعد از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه آماده بازگشایی است.
به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، بر اساس اعلام ناظر بازار، نماد شستا که به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و تقسیم سود سهام متوقف شده بود، امروز بدون محدودیت دامنه نوسان بازگشایی می‌شود.

بازگشایی شستا در حالی انجام می‌شود که امروز بازار سهام بهترین عملکرد چند ماه اخیر خود را سپری می‌کند و در نیمه نخست بازار بیش از ۲٫۳ درصد رشد را تجربه کرده است. با توجه به محدود نبودن دامنه نوسان به نظر می‌رسد شستا در بازگشایی رشد خوبی را تجربه کند.

شستا در ۲۵ مهر در قیمت ۱۳۰۰ تومان بسته شد، و حالا امروز در حالی بازگشایی می‌شود که قیمت صفر تابلوی آن به دلیل تقسیم سود ۱۳۵ تومانی به ازای هر سهم، ۱۱۶۵ تومان تعیین شده است.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در کدال، سود نقدی سهامداران شستا از تاریخ ۵ آبان تا ۹ آبان از طریق سامانه سجام به حساب بانکی سهامداران واریز شده است. البته افرادی که کد سجام ندارند هم می‌توانند از ۱۵ آذر، با مراجعه به شعب بانک رفاه و ارائه کارت ملی و اعلام کد سهامداری نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا