The news is by your side.

خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

در این مطلب خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه 17 خرداد 1400 را با شما به اشتراک می گذاریم.

0

امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ بازار سرمایه با تقاضا نسبی بازگشایی شد و در نهایت شاخص کل به میزان  هزار و ۵۰۰ واحد نسبت به روز معاملاتی قبل رشد کرد و نمادهای «فولاد» با ۱۲۴۵ واحد مثبت، «تاپیکو» با ۸۱۵ واحد رشد و «شپدیس» با ۶۴۳ واحد صعود بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص کل داشتند.

مطالب پیشنهادی: پیش بینی وضعیت بازار بورس فردا ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل بورس با ۰٫۷۵ درصد تغییر و ۸ هزار واحد مثبت در محدوده یک میلیبون و ۱۵۷ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن هم امروز با ۰٫۴۷ درصد رشد و یک هزار واحد مثبت در محدوده  ۳۸۳ هزار واحد قرار گرفت. ارزش معاملات امروز در پایان بازار به ۴ هزار میلیارد تومان رسید. محصولات غذایی، خودرو و فلزات اساسی به ترتیب با ارزش معاملات ۴۷۹ میلیارد تومان، ۲۹۷ میلیارد تومان و ۲۸۲ میلیارد تومان برترین صنایع بوده‌اند که بیشترین حجم معاملات را داشته‌اند.

امروز نمادهای «فولاد» با ۱۲۴۵ واحد مثبت، «تاپیکو» با ۸۱۵ واحد رشد و «شپدیس» با ۶۴۳ واحد صعود بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص کل داشتند. در مقابل نمادهای «انرژی۳» با ۳۵۰ واحد منفی و نماد «اپال» با ۲۲۵ واحد نزول بیشترین تاثیر منفی را در شاخص کل داشتند.

بیشتربن حجم معامله امروز برای «خودرو»، «خساپا» و «تاصیکو۲» ثبت شد و بیشترین تراکنش هم برای «غکورش»، «شپنا» و «غزر» بود.

امروز خبر افزایش سرمایه نمادهای «خپارس»، «دقاضی»، «خاهن» و «فولاژ» در سایت کدال منشر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.