The news is by your side.

پیش بینی وضعیت بازار بورس فردا ۴ آذر ۹۹

0

معاملات بازار بورس امروز سوم آذر ماه ۹۹ بسیار متعادل آغاز شد. میشه گفت بیشترین تقاضا را نماد های پالایشی به خود اختصاص دادند و با این حساب پالایش یکم بین ۲ الی ۳ درصد مثبت خورد. در ادامه این مطلب به پیش بینی وضعیت بازار بورس فردا ۴ آذر ۹۹ می پردازیم.

مشاهده آخرین اخبار بورسی:

پیش بینی می شود معاملات بورس در آذر ماه حجم خوبی داشته باشند

آیا رشد بازار بورس آغاز شده است؟

سهامداران فولاد بخوانند

پیش بینی وضعیت بازار بورس فردا ۴ آذر ۹۹

همانطور که در پیش بینی روز گذشته خدمت شما عرض کردیم بازار امروز ۳ آذر صعودی و مثبت شد. در ابتدا بازار با تقاضا همراه شد و شاخص را تا ۲۳ هزار واحد بالا برد اما در اواسط ساعات معاملات با موج عرضه مواجه شدیم و معاملات بورسی با رشد ۱۶ هزار واحدی شخص کل پایان یافت.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه معتقدند که رد پای هیجان و ترس سهامداران خرد در بازار به چشم می خورد و این می تواند بازار را مجددا نوسانی کند و ممکن از شاخص را تا مرز ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی پیش ببرند و مجدد به محدوده ۱ میلیون ۳۰۰ هزار واحدی برسانند. اما می توان گفت که در اواسط ماه آینده یعنی اواسط دی ماه روند صعودی پایدار بازار سرمایه آغاز خواهد شد.

با توجه به اخبار منتشره در رابطه با عرضه دارا سوم که تشکیل شده از سهام بانکی باقیمانده دولت است و همچنین عرضه اولیه تپسی، باشگاه پرسپولیس-استقلال، پتروشیمی بوعلی سینا و اروند می توان گفت به آینده این بازار و سودده بودن آن نسبت به بازار های موازی هیچ شکی نخواهد بود. با توجه به حجم معاملات امروز و همچنین رشد چشمگیر شاخص هم وزن که بیان گر رشد سهم های کوچک می باشد می توان وضعیت بازار بورس فردا ۴ آذر ماه ۹۹ را متعادل و صعودی پیش بینی کرد.

نقشه بازار بورس امروز سوم آذر ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز سوم آذر ماه 99
نقشه بازار بورس امروز سوم آذر ماه ۹۹
  • شاخص کل بازار بورس امروز: ۱,۳۷۵,۵۴۰٫۳۰ = ۱۶۶۹۳٫۴۳+ = ۱٫۲۳%
  • شاخص هم وزن : ۳۸۷,۶۱۵٫۰۵ =  ۴۹۲۳٫۳۳+
  • ارزش معاملات بازار بورس : ۱۱۷,۳۴۰٫۹۲۹B
  • حجم معاملات امروز: ۱۱٫۸۱۶B
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.