فراتر از خبر

قرار اول ادل با دوست پسر جدیدش !! (باورتون میشه ؟)

در عکس‌هایی از بازی، خواننده «Easy on Me» در حالی که پل را در آغوش می‌گیرد، عاشق به نظر می‌رسد، کتی با طرح پلنگی از مجموعه بهار 2022 Alaïa، لباس یقه بلند و جوراب شلواری نیمه شفاف وولفورد به تن دارد. او این ظاهر را با چکمه های Manolo Blahnik جیر مشکی و خط چشم بالدار خود به پایان رساند.

 

ادل و دوست پسرش

ادل و دوست پسرش

ریچ پل کیست ؟

ریچ پل متولد 16 دسامبر 1981 یک نماینده ورزشی آمریکایی مستقر در کلیولند ، اوهایو است. او گروه ورزشی Klutch را تأسیس کرد که علاوه بر بازیکنان NFL در سالهای اخیر نماینده تعدادی از بازیکنان برجسته NBA مانند لبرون جیمز است.

 

لباس ادل

یک کت تا زمین با طرحی درشت به یکی از اجزای ضروری برای ظاهر ادل تبدیل شده است، به طوری که خواننده “I Drink Wine” برای بازی های قبلی NBA کت های مونوگرام دراماتیک و کت های چاپ شده با چاپ اسپلتر به تن کرده است.

لباس دیشب همچنین دومین لحظه پلنگی ستاره پاپ در سال جاری است، پس از اینکه او ماه گذشته با یک کت مخملی Etro برای یک قرار شام با پل بیرون آمد. او این قطعه را روی یک پایه کاملا مشکی با شلوار چرمی گشاد، پاشنه جیر نوک تیز، دستکش چرمی، و کیف کوچک Balenciaga Hourglass قرار داد.

شایعات نامزدی هنوز در اطراف این زوج می چرخد، پس از آن که خواننده “Hello” یک حلقه الماس عظیم را در جوایز BRIT و بعداً در نمایش گراهام نورتون به تن کرد. اگرچه نه ادل و نه پل به این شایعات توجهی نکرده اند، او دیشب الماس را با یک نوار طلایی ساده که روی همان انگشت بسته شده بود، عوض کرد.
این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و برای کمک به کاربران در ارائه آدرس ایمیل خود به این صفحه وارد می شود. ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه در piano.io بیابید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا