فراتر از خبر

علت فوت مادر مارال فرجاد (منیژه افشاری) + تصاویری از مراسم ترحیم

جلیل فرجاد بازیگر سرشناس ایرانی به سوگ همسرش نشست، علت فوت و درگذشت همسر جلیل فرجاد بیماری سرطان بود که مونا و مارال فرجاد دو بازیگر کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر از فوت مادرشان بر اثر بیماری سرطان دادند و مونا فرجاد نیز با انتشار عکس مادرش، چنین نوشت: «گرچه جوان نبود اما به همین جوانی بود و اکنون که رفت جوانی ما را می‌نگریست… خداحافظ منیژه جونم.»

مارال فرجاد که دست و پنجه نرم کردنش با بیماری سرطان به تازگی سوژه خبرنگار مجله‌ی گِلَمور در مجارستان شده بود با انتشار عکسی از خود در کنار مادرش، در صفحه اینستاگرامش نوشت: «مامان قشنگم، مامان منیژه جونم، رفتی؟ مامان قشنگم، من دارم خوب می‌شم. بهم گفتی خوب می‌شی نترس. پس چرا تو این شرایط من رو ول کردی.»….

تصاویری از مراسم ترحیم منیژه افشاری

شبنم قلیخانی در مراسم ترحیم منیژه افشاری
مراسم ترحیم همسر جلیل فرجاد
شقایش دهقان در مراسم ترحیم منیژه افشاری
مراسم ترحیم مادر مارال فرجاد
مارال و مونا فرجاد
حضور هنرمندان در مراسم ترحیم منیژه افشاری
منیژه افشاری همسر جلیل فرجاد

جلیل فرجاد کیست؟

جلیل فرجاد کیست؟

 

جلیل فرجاد در سال ۱۳۶۱ با منیژه افشاری ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دو فرزند دختر است که هر دو در سینما فعالیت دارند.

آقای فرجاد به تازگی درباره بیماری همسرش گفته: برای بازی در تلویزیون پیشنهاد زیاد داشتم ولی گرفتاری خانوادگی داشتم و از نظر روحی آمادگی پذیرش نقش نداشتم به همین خاطر در تلویزیون کمرنگ بودم؛ در حرفه ما هم کافی است برای مدتی از دید دور باشید تا فراموش شوید.

فرجاد درباره روند درمانی دخترش مارال فرجاد که چندی پیش اعلام کرده بود که مبتلا به سرطان شده است اظهار داشت: روزهای اول چهره‌اش تغییر کرده بود و خیلی ناامید و نگران بودیم که چه اتفاقی خواهد افتاد ولی بعد از طی شدن مراحل اولیه خوشبختانه این روزها خیلی بهتر شده است اما متاسفانه حالا اوضاع همسرم خوب نیست؛ از بس برای مارال غصه خورد که مریض شد و او هم به سرطان مبتلا شده است./حرف تازه

همسر و دختر جلیل فرجاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا