فراتر از خبر

صفر تا صد طرحهای فروش محصولات ایران خودرو

بعضی از تولیدکنندگان خودرو مثل ایران خودرو با هدف مدیریت روند عرضه و تقاضا در بازار خودرو، طرح‌های فروش ویژه یا قرعه‌کشی‌هایی را راه‌اندازی و برنامه‌ریزی می‌کنند. طرح فروش ایران خودرو یا برنامه قرعه کشی ایران خودرو نیز یکی از همین طرح‌های ویژه برای کنترل درصد تقاضا و عرضه بازار است که اولین قدم برای شرکت در این فروش‌های ویژه انجام ثبت نام ایران خودرو خواهد بود.

جدیدترین طرح فروش ایران خودرو

آخرین طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در آذر و به صورت قرعه کشی انجام شد. به طور کلی با شرکت در این طرح‌ها و برنده شدن در برنامه‌های فروش ویژه ایران خودرو متقاضیان تحت شرایط خاص ذکر شده در زیر به خودرو مورد نظرشان دست پیدا می‌کنند. برخی از ویژگی‌های این طرح‌های ویژه را در زیر نام می‌بریم:

 • قیمت مناسب
 • تحویل 3 ماهه
 • همراه با قیمت قطعی

جدیدترین طرح فروش ایران خودرو تحویل 3 ماهه خودروها است. افراد با شرکت در قرعه‌کشی می‌توانند یکی از خودروهای حاضر در فروش فوق العاده ایران خود را با قیمتی مناسب و قطعی خریداری کنند.

هدف از طرح فروش ایران خودرو چیست؟

طرحهای فروش محصولات ایران خودرو

همان‌طور که می‌دانید برخی از خودروهای ایران خودرو در بورس کالا قابل عرضه هستند. ایران خودرو نیز همانند سایر تولیدکنندگان خودرو برخی از ماشین‌های خود را در بورس کالا برای عرضه قرار می‌دهد. ولی هدف از این کار چیست؟ در این بخش اهداف اصلی ایران خودرو را از شروع این طرح‌ها و برنامه‌ها به طور خلاصه نام می‌بریم.

 • ایجاد تعادل در میزان عرضه و تقاضا خودرو
 • از بین بردن نیاز به واسطه و دلال در بازار خودرو
 • ارائه قیمت مناسب و کارخانه‌ای به متقاضی
 • دوری از قیمت‌های بازار آزاد

با شروع مراحل ثبت نام ایران خودرو بسیاری از افراد توانستند با ارائه مدارک اصلی و خواسته‌شده در یکی از طرح‌ها ویژه و فروش‌های فوق العاده ایران خودرو شرکت کنند و حتی ماشین دلخواه بود را برنده شوند. سوالی که در اینجا پیش می‌آید به طور حتم در مورد نحوه ثبت‌نام ایران خودرو است که در بخش بعدی به آن اشاره می‌کنیم.

شرایط تکمیل ثبت نام ایران خودرو

اگر به سامانه فروش ایران خودرو سر بزنید در آنجا تمامی مراحل نام‌نویسی را پشت سر می‌گذارید. ناگفته نماند شرایط ثبت نام در طرح‌های ایران خودرو به گونه‌ای است که شاید هر کسی نتواند در آنها شرکت کند. در واقع دست یافتن به دوره قرعه‌کشی ایران خودرو برای هر شخصی قابل انجام نیست. افراد باید واجد شرایط زیر باشند:

 • هیچ پلاک ملی فعالی به نام آنها ثبت‌ نشده باشد
 • حساب بانکی فعال و معتبر داشته باشند
 • بتوانند وجه مورد نظر را از حساب خود واریز کنند
 • شماره تلفن همراه آنها به نام خودشان باشد
 • یکی از اصلی‌ترین مراحل مربوط به نام‌نویسی داشتن شماره شبا به نام فرد متقاضی است
 • اصل و کپی گواهینامه رانندگی خود را ارائه دهد

در صورتی که فرد متقاضی هر یک از این شرایط را نداشته باشد، بهتر است وقت خود را تلف نکند و برای شرکت در طرح ایران خودرو دست به کار نشود زیرا تمامی شرایط ذکر شده در بالا جزء الزامات ضروری است و نمی‌توان از آنها چشم پوشی کرد.

موارد مهم مربوط به فروش فوری ایران خودرو

فروش فوری ایران خودرو

اینجا برخی از موارد مهم و نکات مربوط به طرح‌های فروش ویژه ایران خودرو را به طور خلاصه نام می‌بریم:

 • متقاضیان حقوقی نمی‌توانند در این طرح‌ها ثبت‌نام کنند
 • بعد از 5 ماه از زمان دریافت خودرو گارانتی ماشین باطل می‌شود
 • متقاضی بعد از دریافت خودرو نمی‌تواند ماشین را به دیگری انتقال دهد
 • متقاضیان نمی‌توانند در 2 قرعه‌کشی خودروهای مختلف ثبت‌نام و شرکت کنند
 • بعد از برنده شدن در قرعه‌کشی متقاضی نمی‌تواند حق و امتیاز خود را به دیگران منتقل کند
 • هر کد ملی تنها می‌تواند یک‌ خودرو را به نام خود ثبت کند

توجه داشته باشید این موارد و نکات ذکر شده در بالا تنها مربوط به طرح‌های فروش ویژه ایران خودرو است و سایر تولیدکنندگان خودرو برنامه‌ها و موارد مختلفی را برای متقاضیان خود دارند که به طور رسانه‌ای اعلام می‌کنند.

خرید اقساطی ایران خودرو راهی برای ماشین‌دار شدن

با مطالعه مطالب ذکر شده در بخش‌های قبلی، در صورتی که از واجد شرایط بودن خود مطمئن هستید، برای قرعه‌کشی بعدی ایران خودرو آماده شوید. با شرکت کردن در این طرح‌های فروش ویژه یا فوری ایران خودرو می‌توانید بدون دردسر صاحب خودرویی خوب و باکیفیت شوید. اما نتایج قرعه‌کشی طرح‌های ایران خودرو شاید همیشه طبق خواسته دل شما نباشد.

یکی دیگر از راه‌های خرید خودروی موردنظر، خرید اقساطی آن است. مدتی است یک از شرکت‌های فعال در حوزه خرید و فروش خودرو (همراه مکانیک)، اقدام به ارائه طرح فروش اقساطی خودرو کرده است. در این طرح شما امکان خرید قسطی تمام خودروهای موجود در بازار از داخلی تا خارجی را دارید. برای مشاهده شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در انواع مدل‌ها، روی لینک (hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/irankhodro/?credit=true) کلیک کرده تا خودروی دلخواه را متناسب با بودجه خود به‌صورت قسطی خریداری کنید.

مزایای خرید اقساطی خودرو از همراه مکانیک

شما می‌توانید بدون ضامن، با پیش‌پرداخت منصفانه و اقساط تا 36 ماه اقدام به خرید اقساطی خودرو کنید. در این طرح برای پرداخت اقساط تنفس 2 تا 3 ماهه دارید و همزمان با پیش‌پرداخت، خودرو به نام شما (خریدار) خواهد شد و صرفا در رهن لیزینگ باقی می‌ماند.

از مزایای دیگر فروش اقساطی خودرو همراه مکانیک، همراهی کارشناسان این شرکت تا تعویض پلاک و اتمام فرآیند نقل و انتقال خودرو است. درنتیجه برای انجام کارهای حقوقی، دغدغه‌ای نخواهید داشت. برای استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو روی لینک (hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/?credit=true) کلیک کنید و شرایط خرید قسطی هر خودرو، از پراید تا پورشه را مشاهده کنید.

وبسایت همراه مکانیک: (www.hamrah-mechanic.com)

تلفن: ۶۷۶۳۲۹۹۹ – ۰۲۱

اقتباس از: از طرح فروش و قرعه کشی تا فروش اقساطی ایران خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا