فراتر از خبر

خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی در برنامه زنده! + فیلم

سید علی صالحی با مجید صالحی پسر عمو بوده اما با پرستو صالحی نسبتی ندارند. علی صالحی در ویدئو زیر توضیح میده که بر مسابقه ای با جایزه مشهد شرکت کرده بودند که مجری برنامه میگه در صورتی جایزه مشهد میدیم که علی صالحی و پرستو صالحی ازدواج کنند.

علی صالحی در جواب میگه خب چکاریه من با خانوم پرستو صالحی ازدواج میکنم و شما جایزه مشهد را زودتر به ما بدین. علی صالحی در آخر توضیح میده منو پرستو صالحی دوست و همکار و مثل خواهر و برادریم و این حرفم صرفا شوخی بود.

 بیوگرافی علی صالحی

سیدعلی صالحی زاده ۱۲ اسفند ۱۳۵۲ تهران، بازیگر، کارشناس و نویسنده سینما و تلویزیون اهل ایران است.

او پسرعمو مجید صالحی بازیگر و کارگردان ایرانی است. وی در آثاری همچون سریال تلویزیونی «شوق پرواز»، سریال تلویزیونی «قرارگاه مسکونی» و سریال تلویزیونی «نون.خ» فعالیت داشته‌ است.

او زیر نظر حمید سمندریان و احمد آقالو، دوره‌های بازیگری را طی کرده‌است. سال ۱۳۷۱ اولین بار در قالب گروه حرکات موزون و در مجموعه تلویزیونی امام علی – ساخته داوود میرباقری – مقابل دوربین قرار گرفت و نقش کوتاهی را تجربه کرد.

صالحی، علاوه بر بازیگری، به عنوان دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و انتخاب کننده بازیگر، فعالیت داشته‌است.

بیوگرافی پرستو صالحی

بیوگرافی پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی زاده ۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران بازیگر ایرانی است.

مادرش خانه‌دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت.

فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده‌است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌است.

او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به در میان مردم شناخته شد.

پرستوصالحی، در خرداد ماه ۱۳۹۹ در اینستاگرام خود اعلام کرد که به خاطر حضور در مراسم قربانیان انهدام هواپیمایی اوکراین توسط سپاه و پستهای اینستاگرامی‌اش احضار شده و اکنون با قید وثیقه آزاد است. او نوشت: از امروز به خاطر تنهایی خودم سکوت می‌کنم، به حرمت موی سپید مادرم سکوت می‌کنم، به خاطر تپش قلب برادرم سکوت می‌کنم. سکوتی سنگین‌تر از فریاد. صالحی از هشتگ‌های ممنوع کار، ممنوع کلام و ممنوع خروج برای خود استفاده کرده‌است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا