فراتر از خبر

نجمه جودکی بعد از تغییر چهره قصد دارد بازیگر شود!

نغمه جودکی مجری سابق صدا و سیما، بعد از خداحافطی با مجری گری و صدا سیما با تصویری در صفحه اینستاگرامش، مخاطبان خود را شوکه کرد و اکنون قصد دارد پا به عرصه بازیگری بگذارد. نغمه جودکی در مصاحبه با تی وی پلاس گفت : پس از 12 سال کار مجری گری در صدا سیما به این نتیجه رسیدم که به جایگاهی که مد نظرم بود رسیدم و اکنون وقت آن رسیده که به هنری که از کودکی به آن علاقه داشتم؛ یعنی بازیگری بپردازم.

ویدئو مصاحبه نغمه جودکی با تی وی پلاس

 

بیوگرافی نجمه جودکی؛ مجری سابق صداوسیما

نجمه جودکی متولد 21 آبان 1369 در تهران ، مجری رادیو و تلویزیون است. او در محله شمیرانات تهران بعنوان فرزند اول خانواده به دنیا آمد و از طرف جد پدری اصالتا اهل خوانسار از توابع استان اصفهان می باشد

فارغ التحصیل لیسانس معماری از دانشگاه آزاد و دوره فیلمسازی و تدوین از موسسه سروش می باشد که از طریق رضا رشیدپور وارد عرصه اجرا شد.

سابقه هنری نغمه جودکی

اولین بار سال 1384 وقتی 15 ساله بودم اجرای استیجی در آموزش و پرورش منطقه یک تهران را با حمایت مادرم که مشوقم بود، تجربه کردم.

بعد از آن تجربه اجرا به لطف خدا، آقای رضا رشیدپور را در همایش کنکور دیدم و با مامانم رفتیم پیش ایشون و گفتم خیلی دوست دارم مجری بشم و اجرا کنم.

ایشون منو به یکی از تهیه کنندگان معرفی کردند تا اینکه بعد ازآن رفتم تست دارم و وارد سازمان شدم.

در سال 1386 وقتی 17 ساله بود به کلاس های فن بیان گویندگی مهران دوستی معرفی شدم و سپس در رادیو جوان شروع به فعالیت کردم.

اولین باری که جلو دوربین رفتم گزارشگر برنامه «شب ایرونی» در سال 1388 بود که در شبکه جام جم پخش می شد.

آقای پوریا امین، آقای محمد سلوکی و آقای امیر احمدی اون برنامه رو اجرا میکردن و من گزارشگر برنامه بودم که تجربه بسیار خوبی بود.

خانم جودکی در شهریور 1389 با اجرای برنامه زنده «فرصت ویژه» سیمای خانواده وارد شبکه یک شد و تا اسفند ماه این سال روی آنتن بود.

او سپس از سال 1390 با اجرای برنامه «کمی متفاوت» از شبکه یک به محبوبیت رسید و در نظرسنجی ها بعنوان بهترین مجری شبکه یک از سوی مردم انتخاب شد.

ماجرای ممنوع الکاری نجمه جودکی

برخی معتقد بودند خانم مجری در ایام جوانی با نوع صحبت و عشوه ای که در گفتگو هایش دارد ، خطوط قرمز را پشت سر گذاشته است.

بعدا علاوه بر نوع حرف زدن به انتخاب رنگ لباس و تنگی لباس هایش نیز ایراد گرفتند و در نهایت او را 4 سال ممنوع التصویر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا