فراتر از خبر

تست رایگان برای میزان اضطراب و استرس

فقط با نگاه کردن به تصویر زیر می توانید تست رایگان استرس و اضطراب بدید.

تست رایگان برای میزان اضطراب و استرس

به گزارش بورس فردا و به نقل از وقت صبح؛ در این تست هشت تصویر با هشت مدل متفاوت می‌بینید. شما فقط باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید تا سطح فعلی اضطراب خود را به کمک آن‌ها بسنجید و از حال فعلی تان آگاه شوید و با توجه به آن برای زندگی خود تصمیم بگیرید.

تست رایگان برای میزان اضطراب و استرس
تست رایگان برای میزان اضطراب و استرس

 تفسیر شماره یک

اگر دائماً چنین خط‌هایی را در ذهنتان ترسیم می‌کنید، به این معنی است که شما دو هدف دارید و همزمان هم به دو حرفه متفاوت علاقه دارید که یکی از آن‌ها را متوجه شده اید.

با این حال، دومی هنوز برایتان با اینکه جذاب است، اما سرگرمی شماست. یا اینکه اکنون بر سر یک دوراهی سخت قرار دارید و دو گزینه برای انتخاب دارید، اما هر کدام تقریباً به یک اندازه مزایا و معایب دارند.

نکته اصلی این است که این دو هر چیزی که باشند به یک اندازه برای شما مهم و حیاتی هستند. سعی کنید با توجه به ندای درونیتان تصمیم آخر را بگیرید.

تفسیر شماره دو

شما در حال حاضرخود را برای آینده آماده میکنید و برای آن کار میکنید. اقدامات شما با هدف گسترش پروژه فعلی یا رابطه‌های اجتماعی تان است. با این حال، شما نگران نوعی رابطه ناتمام یا پروژه‌ای هستید که مربوط به گذشته است.

شما می‌خواهید همه کار‌ها را خودتان انجام دهید و با کارتان زندگی میکنید و درصد زیادی از درگیری‌های ذهنی که دارید مربوط به زندگی شغلی تان است. شما باید به تجربه‌ها و سابقه کاریتان ایمان داشته باشید تا بتوانید قدم‌های درست بردارید.

تفسیر شماره سه

شما اکنون در حال حل مشکلاتی دشوار هستید. شما مسئولیت هر اتفاقی که افتاده را می‌پذیرید و عواقب آن را درک میکنید، اما با این حال باید بدانید که بی توجهی به وضعیت جسمانیتان ممکن است شما را عقب بیندازد.

بهرحال، هر امتحان در زندگی فرصتی برای قوی‌تر شدن و به دست آوردن تجربه‌های جدید است. شما باید اهداف جدیدی تعیین کنید. سختی‌های زندگی نشان می‌دهد که ما برای آنچه میخواهیم بجنگیم. این بدان معنی است که شما باید به مسیر شکست خورده بازگردید و به چشم‌هایی بازتر از اول شروع کنید!

تفسیر شماره چهار

شما فردی خلاق و فعال هستید، پتانسیل بالایی دارید و بینشی منحصر به فرد نسبت به دیگران دارید. شما ایده‌های زیادی دارید و میل به اجرای آن‌ها دارید، اما هنوز نمی‌توانید مهم‌ترین را پیدا کنید و آن‌ها را اولویت بندی کنید.

خوب، برای یک خالق، این وضعیت بسیار معمولی است. برای شروع، سعی کنید منطق را در نظر بگیرید و بفهمید که در کدام حوزه میتواند بهره وری شما را بالا ببرد و با آن و شروع کنید.

تفسیر شماره پنج

در حال حاضر، شما بخاطر یک موضوع ناامید شدید، شاید هم عصبانی هستید، و به نظر می‌رسد همه چیزعلیه خواسته‌های شما اتفاق افتاده است.

این احساس تنشی که در حال حاضر حس می‌کنید عادی است و در موقعیت‌های سخت به سراغ مان می‌آید. اما، اگر آن را تجربه کنید، شاید با واقعیت زندگی روبرو شوید.

با فردی که کاملاً به او اعتماد دارید صحبت کنید. تا ذهنتان باز شود اگر نه نوت گوشیتان را باز کنید یا در یک دفتر هر چیزی که در ذهنتان هست را خالی کنید.

تفسیر شماره شش

ممکن است شما در مرحله پیدا کردن خود واقعی تان باشید. احساس می‌کنید که دنیا در حال تغییر است و باید با برنامه ریزی برای آینده شروع کنید کار‌های مهمی انجام دهید و برای پیشرفت خود قدم‌های کوچکتان را بردارید.

بدانید که فکر کردن به اشتباهات گذشته مشکلی ست که خیلی از افراد با آن درگیر هستند و تنها راه درست کردن این وضعیت این است که با تمرکز روی زمان حال کارهایتان را انجام دهید.

تفسیر شماره هفت

شما به احتمال زیاد در تلاش برای یافتن هماهنگی و تعادل در زندگی خود هستید. شما می‌خواهید همه چیز عالی باشد، اما در واقعیت هیچ چیز آن طور می‌خواهید جلو نمی‌رود.

سعی کنید زیاد حرص نخورید و زندگی را آنگونه که هست بپذیرید: با سود‌ها و ضررها، ناراحتی‌ها و خداحافظی ها، با شادی‌ها و غم ها. مهم‌ترین چیز آن است که خود را آنگونه که هستید بپذیرید.

تفسیر شماره هشت

شما به سمت اهداف خود می‌روید و از طرف دیگر فراز و نشیب‌هایی را در مسیر آن تجربه می‌کنید برای پروژه‌ای که مشغول آن هستید باید صبور باشید و بدانید که زمان لازم است تا آرزو‌های شما محقق شوند. متوقف نشوید، به صورت مستمر تلاش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا