فراتر از خبر

برنامه نوروز تاک با اجرای داریوش کاردان

شبکه 2 در نوروز 1401 با برنامه ای تحت عنوان تاک، هر شب  پس از خبر گفت و گوی ویژه خبری میهمان نوروزی خانه های ایرانیان است. این برنامه با اجرای داریوش کاردان و کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم نوابی‌نژاد ری آنتن می رود.

برنامه تلویزیونی «تاک» هر شب میهمان نوروز است

به گزارش بورس فردا و به نقل از شهر آرا نیوز برنامه تلویزیونی «تاک» با اجرای داریوش کاردان و کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم نوابی‌نژاد در ایام نوروز هر شب روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

برنامه تلویزیونی «تاک» اولین تداکس تلویزیونی ایران که تاکنون ۱۲قسمت از آن، به صورت هفتگی، هر چهارشنبه پخش شده، از بیست‌ونهم اسفندماه هر شب روی آنتن خواهد رفت.

این برنامه تلویزیونی که اولین حضور داریوش کاردان در مقام مجری بعد از سال‌ها در تلویزیون است و با شعار «روایت ایده‌های قابل گسترش» تولید شده، در ویژه‌برنامه نوروزی خود میزبان چهره‌های مطرح حوزه‌های مختلف هنر و ورزش خواهد بود.

محمود پاک‌نیت، اردشیر رستمی، سعید پیردوست، گلاره ناظمی، احسان روزبهانی و … تعدادی از مهمانان ویژه‌برنامه نوروزی «تاک» هستند که در بخش اول برنامه به صورت تد روایت شکست‌ها و موفقیت و فراز و نشیب زندگی خود را برای مخاطب بازگو خواهند کرد و در بخش دوم به سوالات جذاب و متفاوت داریوش کاردان پاسخ خواهند گفت.

«تاک» از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین هر شب بعد از گفت‌وگوی ویژه خبری روی آنتن شبکه دوم سیما می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا