The news is by your side.

چگونه میتوانیم بدون احراز هویت از صرافی ها تتر(tether) بخریم؟

در این مطلب به بیان چگونگی خرید تتر(tether) از صرافی ها بدون احراز هویت میپردازیم.

0

چگونه میتوانیم بدون احراز هویت از صرافی ها تتر (tether) بخریم؟ این سوال بسیاری از کاربرانی است که در دنیای ارز های دیجیتال در حال فعالیت هستند. چراکه با به وجود آمدن ارز های دیجیتال صرافی‌های معتبر برای حفظ امنیت شبکه از احراز هویت استفاده می کنند. در مقالات قبل به بررسی کلیات تتر (tether) و خرید تتر از صرافی های خارج و ایرانی و همچنین نحوه دریافت تتر رایگان پرداختیم، در این مقاله سعی داریم به بررسی خرید تتر از صرافی ها بدون احراز هویت بپردازیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

چگونه باید از صرافی ها تتر (Tether) بخریم؟

همانطور که در مقالات قبل گفتیم  تتر ، این ارز دیجیتال پایدار یا Stable Coin که مهمترین ویژگی آن این است که از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال محفوظ می‌باشد، در اصل به عنوان ابزاری برای کنترل عدم پایداری قیمت در معاملات رمز ارزها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این ترتیب این ارز دیجیتال بلاک چین محور هم از امکانات ارزهای دیجیتال بهره‌مند است و هم مشابه ارزهای رایج فیزیکی، فاقد نوسانات قیمت رمز ارزها می‌باشد و قیمت نسبتاً ثابتی دارد.

با وجود اینکه تتر (Tether)، معادل دلار تلقی می‌شود اما با توجه به تبعیت از قوانین رمزارز‌ها، امکان خرید آن از صرافی‌های عادی وجود ندارد (البته ممکن است در آینده امکان خرید و فروش تتر در صرافی های عادی نیز فراهم شود). اگر می‌خواهید بدانید که شیوه خرید تتر چگونه است، باید بگوییم که خرید تتر از طریق صرافی‌های آنلاین یا همان صرافی‌های ارز‌های دیجیتال امکان‌پذیر است. در نهایت به موضوع خرید تتر از صرافی ها بدون احراز هویت میپردازیم پس همراه ما باشید.

نحوه خرید تتر (tether) بدون احراز هویت 

نحوه خرید تتر (tether) بدون احراز هویت 
نحوه خرید تتر (tether) بدون احراز هویت 

خرید و فروش تتر تنها در سرویس هایی انجام می شود که هم زمینه ی مالی و هم تکنولوژی را دارند به همین دلیل نمی توان بدون احراز هویت از صرافی ها تتر خرید.  از همین رو برای جلوگیری از موارد مختلفی مانند سوء استفاده ی مالی مانند پول شویی و استفاده از کارتهای به سرقت رفته، حتما باید مراحل احراز هویت کاربران به صورت کامل انجام شود. با توجه به همین مورد تمامی صرافی های دیجیتال معتبری که در زمینه ی خرید و فروش ارز دیجیتالی فعالیت می کنند باید کاربران خود را احراز هویت کنند.

صرافی که در آن خرید تتر (tether) انجام می شود باید امنیت کافی را برای کاربران خود فراهم سازند تا کاربران بتوانند بدون ترس و نگرانی از دست دادن سرمایه ی خود به خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظر خود بپردازند. این صرافی ها باید یک راه ارتباطی با مشتریان خود داشته باشند تا در صورت نیاز کاربر بتواند راهنمایی لازم را دریافت نماید. سایت صرافی باید محیطی کاملا کاربرد پسند داشته باشد تا کاربران مختلف بتوانند به راحتی در آن فعالیت داشته باشند.

با توجه به محدودیت هایی که برای خرید تتر تعیین شده است نمی توان بیشتر از حجم تعیین شده آن را خریداری کرد اما هیچگونه محدودیتی برای انجام معاملات بوسیله تتر وجود ندارد به عبارتی شما قادر به تبدیل آن به دلار به هر مقدار خواهید بود.

ویژگی های مهم تتر

  • تتر دارای قیمت ثابت است: قیمت تتر تقریباً برابر است با ۱ دلار آمریکا؛ اما این موضوع همیشه صادق نیست و گاهی نوسانات بسیار کمی در قیمت این رمز ارز رخ می‌دهد. مثلاً گاهی قیمت آن به ۰٫۹۸ یا ۱٫۰۲ دلار آمریکا تغییر می‌کند که این موضوع به دلیل عرضه و تقاضای این رمزارز اتفاق می‌افتد.
  • شفافیت مالی: اطلاعات مربوط به ارزهای پشتوانه تتر به طور زنده قابل مشاهده و پیگیری است.
  • تتر دارای پشتوانه می باشد: شرکت سازنده تتر مدعی است که تتر به وسیله ارزهای فیات، ذخیره نقدی و موارد مشابه آن پشتیبانی می‌شود.
  •  تبدیل آسان به پول نقد: تتر به آسانی در صرافی‌ها، قابل نقد کردن به ارزهای فیات است.
  • امنیت بالا: از آنجایی که تتر یک نوع ارز بلاک چین محور می باشد، این سیستم امنیت انتفال پول بوسیله آن را تامین می نماید و با استفاده از ابزارهای موجود از جمله وب‌سایت‌هایی مانند etherscan تمامی تراکنش‌های انجام شده در بلاک چین تتر در دسترس می باشد.

نتیجه گیری:

با مطالعه این مقاله نتیجه میگریم که خرید هر گونه ارز دیجیتال به علت پول شویی ها و موارد سرقتی دیگری که در دنیای ارز های دیجیتال رخ میدهد، باید مراحل احراز هویت انجام شود. در مقاله ی بعدی به مراحل احراز هویت برای خرید تتر(tether) از صرافی ها میپردازیم. پس برای توضیح کامل مراحل احراز هویت بخش مقالات آموزشی سایت بورس فردا را دنبال نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.