The news is by your side.

چگونه ترون (TRX) رایگان بگیریم؟

در این مطلب به بیان نحوه دریافت ترون رایگان میپردازیم.

0

همراهان عزیز بورس فردا با ورود ارز های دیجیتال به دنیای امروز نحوه ی کسب درآمد با دنیای سنتی چند سال پیش کاملا تغییر کرده است به طوری که بیشتر افراد از وجود ارز هایی تحت عنوان ارز دیجیتال مطلع اند که ترون هم شامل همین ارز های دیجیتال است. اما سوال اصلی اینجاست که چگونه ترون (TRX) رایگان بگیریم؟ بطور کلی ۴ روش برای دریافت ترون رایگان وجود دارد که در این مطلب به شرح هر یک از آنها می پردازیم.

مطلب پیشنهاد: ترون چیست؟ آیا ارز دیجیتال ترون قانونی است؟

ارز دیجیتال ترون(TRON)

در مقاله قبل به کلیات ترون پرداختیم و بیان کرده ایم که ترون هم مانند بیت کوین، تتر و یا اتریوم یک ارز دیجیتال محبوب است. رمز ارز ترون یا Tron با نشانه TRX در سال ۲۰۱۷ روی کار آمد و در حال حاضر یکی از بهترین ارز های دیجیتال می باشد. ترون یا ترونیکس TRX یک ارز دیجیتال یا یک پلتفرم غیر متمرکز در بلاک چین است. هدف ترون ایجاد یک شبکه جهانی است که مطالبی را در حوزه سرگرمی به صورت رایگان به اشتراک میگذارد.

ترون (Tron) از تکنولوژی بلاک چین به عنوان بستری برای توسعه بازار جهانی استفاده می‌کند که این شامل دنیای سرگرمی، رسانه و انواع محتوا است. به این معنا که سازمان‌های مرکزی فعلی اینترنت (که واسطه‌ای برای سازندگان نیز به حساب می‌آیند) از این حلقه خارج می‌شوند (مانند فروشگاه اپل استور، Google  Playو….). این ویژگی، به سازندگان محتوا این امکان را می‌دهد تا مستقیما با کاربران در ارتباط باشند و سود کار خود را از آن‌ها دریافت کنند.

چگونه میتوانیم ترون رایگان دریافت کنیم؟

برای دریافت ترون رایگان ۴ روش وجود دارد :

  • از طریق ایردرآپ
  • طریق استیکینگ
  • از طریق بازی
  • از طریق فعالیت در سایت های مختلف

دریافت ترون رایگان از طریق ایردرآپ

ایردرآپ (Airdrop) کاری که انجام میدهد منحصر بفرد است یعنی توزیع توکن ها را انجام میدهد. اما این رویداد چه زمان اتفاق می افتد؟ زمانی که فرد یا شرکت مالک یک ارز دیجیتال به هر نحوی به توزیع توکن ها بپردازد. اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم کوین ها و توکن های رایگان یا حتی پیش فروش شده به کیف پول ها ثبت شده مخاطبین واریز می شود.

شرکت ترون با مشارکت عالی با کمپانی ترون اسکن به ارائۀ ۲۰ هزار ترون به صورت ایردرآپ به تمامی شرکت‌کنندگان در پروژه ایردرآپ ترون اسکن پرداخته اند. در این مشارکت با تکمیل و گذر از یک سری فعالیت های اجتماعی ساده و تایید یک سری مراحل در تلگرام تا حدود ۵ عدد سهم دریافت می کنید. همچنین باید بیان کنیم که  هر بار که کاربران دیگر از کد معرف شما نیز استفاده کند، یک سهم به شما داده خواهد شد.

دریافت ترون رایگان از طریق استیکینگ

استیکینگ (Staking) را میتوان یک پشتیبان از شبکه های بلاکچین معرفی کرد. درحالیکه اگر یک رمزارز خاص را در کیف پول یا پلتفرم‌های استیک، نگهداری کنید و در ازای آن، پاداشی تحت عنوان مشارکت را دریافت خواهید کرد. اما یک پاداش هم تحت عنوان پاداش بلاک در میان تایید کنندگان شبکه توزیع میگردد. برای مثال باید بیان کنیم که هر فرد با نگهداری ترون ها در کیف پول خود از حداقل ۵% پاداش بهره مند می شود.

دریافت ترون رایگان از طریق بازی!

اما یکی از روش های دریافت ترون رایگان، بازی کردن است! یعنی چه؟ یعنی میتوان از طریق بازی در یک اپ غیر متمرکز ترون به سود خوبی برسید. فقط باید توکن‌هایی را که دریافت می کنید را نگه دارید. این روش جنبه سرگرمی نیز دارد.

دریافت ترون رایگان از طریق فعال بودن در سایت ها

شما میتوانید با ثبت نام و ورود به برخی از سایت ها و پاسخ به پرسش های آنها و یا شرکت کردن در نظر سنجی ها، مشاهده ویدئو، تکمیل مراحل پیشنهادی سایت و دریافت امتیاز مثبت، ترون رایگان دریافت کنید. اما پس از آن میتوانید با توجه به زمان و شرایط تعیین‌ شده در سایت مورد نظر، ترون‌های خود را برداشت کنید. به همین راحتی!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.