The news is by your side.

پیش بینی بازار بورس فردا ۷ بهمن ۹۹ /آیا اعتماد به بورس باز میگردد؟

0

امروز دوشنبه ششم بهمن ماه ۹۹، بازار سرمایه با عرضه بازگشایی شد و در دقایق اولیه بازگشایی شاخص کل به میزان ۴ هزار واحد افت کرد در ادامه روند معاملات عرضه شدت گرفت و افت شاخص به ۱۲ هزار واحد نیز رسید اما خوشبختانه در ساعت پایانی تقاضا از عرضه پیشی گرفت و شاخص کل به میزان ۰٫۱۱ درصد رشد کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب به پیش بینی بازار بورس فردا ۷ بهمن ۹۹ و اینکه آیا اعتماد به بورس بازگشته؟ می پردازیم.

تکلیف وام سهام عدالت چه شد؟ چرا وام سهام عدالت پرداخت نمی شود؟

قیمت و ارزش امروز سهام عدالت چقدر است؟

پیش بینی بازار بورس فردا ۷ بهمن ۹۹

دیروز با موجی از عرضه مواجه شدیدم و باعث شد رشد شاخص از ۲۴ هزار واحد به ۱۲ هزار واحد کاهش یابد اما با توجه به این صف های فروش جمع شد و بازار متعادل گشت انتظار می رفت که امروز نیز بازار با تقاضا بازگشایی شود در حالیکه با عرضه آغاز شد و در ادامه تقاضا افزایش یافت و شاخص به میزان ۱۳۴۸ واحد رشد کرد.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه معتقدند که بازار سرمایه از ارزندگی کافی برخوردار بوده و نباید شاخص کل این محدوده را از دست بدهد و در شرایط فعلی بازار سرمایه نیازمند جلب اعتماد است! و به عبارتی لازمه رشد و صعود بازار سرمایه فقط جلب اعتماد سهامداران است.

انتظار می رود شاخص کل در بین محدوده ۱ میلیون و ۲۰۰ الی ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد نوسان داشته باشد و سپس با مشخص شدن تکلیف نرخ دلار، رشد آن نیز آغاز شود. اما بعید است که قیمت دلار از محدوده ۲۰ هزار تومان پایین تر بیایید و اگر این اتفاق رخ دهد بصورت مقطعی و کوتاه مدت خواهد بود.

نقشه بازار بورس امروز ۶ بهمن ۹۹

نقشه بازار بورس امروز 6 بهمن 99
نقشه بازار بورس امروز ۶ بهمن ۹۹
  • شاخص کل: با رشد ۱ هزار و ۳۴۶ واحد رشد به ۱ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۹۰۳ واحد است.
  • شاخص هم وزن: با افت ۵ هزار و ۵۹ واحد کاهش به ۴۳۲ هزار و ۵۱۳ واحد رسید.
  • ارزش بازار: ۴۹,۱۴۹,۲۸۹٫۹۰۷B
  • ارزش معاملات: ۱۰۴,۵۰۹٫۰۵۹B
  • حجم معاملات: ۱۰٫۵۶۰B
  • تعداد معاملات: ۱٫۱۷۶M
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند: ومشان، غبهنوش، غمهرا، شفن، پلاست
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند: ثاخت، وساخت، کیمیا، قشیر، فمراد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.