The news is by your side.

پیش بینی بازار بورس فردا ۱۲ اسفند ماه ۹۹

0

امروز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه ۹۹، بازار سرمایه ایران با عرضه نسبی آغاز به کار کرد و در همان دقایق اولیه شاخص کل به میزان ۳ هزار و ۸۰۰ واحد نسبت به روز معاملاتی قبل ریزش کرد. نمادهای فولاد، فخوز و اپال بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند که متاسفانه موفق به تغییر روند شاخص نشدند. با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب به پیش بینی بازار بورس فردا ۱۲ اسفند ماه ۹۹ می پردازیم.

قیمت صندوق پالایشی یکم امروز ۱۱ اسفند چقدر است؟

قیمت صندوق دارا یکم امروز ۱۱ اسفند چقدر است؟

پیش بینی بازار بورس فردا ۱۲ اسفند ماه ۹۹

وضعیت بازار بورس امروز نسبت به روز های گذشته متعادل تر بود و شاخص با افت ۰٫۳۳ درصدی همراه بود و طی بررسی ها دریافتیم که سه نماد فملی، شستا و خودرو بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند.

می توان دلیل متعادل بودن امروز بازار سرمایه را خبر تزریق ۹ هزار میلیارد تومان دانست! که البته بسیاری از کارشناسان معتقدند که این بازار تشنه نقدینگی بوده و این مقدار برای جبران و ایجاد روند مثبت کافی نیست! و مردم به وعده وعید های مسئولان و متولیان بازار سرمایه بی اعتماد شدند.

این مسئولان دولتی حتی نتوانستند بر سر قول و قرار خود مبنی بر انتشار بزرگترین عرضه اولیه (ستاره خلیج فارس) تا پایان سال بمانند! با اینکه بارها و بارها گفتند که عرضه اولیه ستاره خلیج فارس زمستان ۹۹ منتشر خواهد شد.

از این رو مسئولان باید تمهیداتی بی اندیشند تا اعتماد را به این بازار بازگردانند تا مانع خروچ پول از بازار بورس و ورود آن به دنیای رمز ارزها شوند.

با توجه به وضعیت امروز بازار بورس و نظرات کارشناسان و همچنین خبر تزریق پول به بازار می توان وضعیت بازار بورس فردا سه شنبه ۱۲ اسفند ماه ۹۹ را متعادل و مثبت پیش بینی کرد.

نقشه بازار بورس امروز دوشنبه یازدهم اسفند ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز دوشنبه یازدهم اسفند ماه 99
نقشه بازار بورس امروز دوشنبه یازدهم اسفند ماه ۹۹
  • وضعیت شاخص کل: با افت ۳ هزار و ۹۴۴ واحدی به ۱ میلیون و ۱۸۱ هزار و ۶۵۹ واحد رسید.
  • وضعیت شاخص هم وزن: با افت ۹۷۴ واحد به ۴۳۱ هزار و ۴۱۶ واحد رسید.
  • ارزش بازار : ۴۷,۲۲۱,۲۲۲٫۶۶۶B
  • ارزش معاملات: ۵۴,۹۴۷٫۷۱۴B
  • تعداد معاملات: ۷۴۳,۸۴۳
  • حجم معاملات: ۴٫۱۹۸B
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند: بمیلا، وثخوز، ثزاگرس، وسنا، وسین
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند: شصدف، حریل، غگیلا، کرمان، شبصیر
  • نمادهایی که بیشترین معاملات را داشتند: کزغال، اپال، شستا، شپنا، فملی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.