The news is by your side.
سبدگردان هدف

پیش بینی بورس فردا ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

پیش بینی بورس فردا 24 شهریور 1400

0

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز بورس فردا، در این مطلب همراه شما هستیم با موضوع پیش بینی بورس فردا ۲۴ شهریور ۱۴۰۰٫ امروز بازار سرمایه متعادل بازگشایی شد و در ابتدا شاخص کل به میزان یک هزار و ۷۱۸ واحد نسبت به روز معاملاتی قبل رشد کرد اما در ادامه تقاضا افزایش یافت و شاخص را به مرز کانال ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی رساند.

مطالب پیشنهادی:

پیش بینی بورس فردا ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

به گزار بورس فردا، امروز بازار سرمایه متعادل بازگشایی شد و در ابتدا شاخص کل به میزان یک هزار و ۷۱۸ واحد نسبت به روز معاملاتی قبل رشد کرد اما در ادامه تقاضا افزایش یافت و شاخص کل به میزان ۲۱ هزار واحد رسد کرد.

طی جریان معاملات امروز بازار سرمایه پنج نماد “پارسان”، “نوری”، “فولاد”، “شستا” و “شبندر” بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

وضعیت بازار بورس امروز بر خلاف تصورات کارشناسان و تحلیلگران بازار سرمایه، صعودی بود، اما همچنان این بازار تحت تاثیر قیمت دلار قرار دارد، و قیمت دلار و سایر بازارهای مالی به ابهامات سیاسی در خصوص مذاکرات برجام ، در یک بلاتکلیفی قرار گرفته اند. به همین دلیل نمی توان پیش بینی دقیق در خصوص وضعیت بازار بورس فردا ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ارائه داد.

شایعاتی مبنی بر قیمت گذاری دستوری سیمان خود به تنهایی می تواند در دراز مدت بر روند بازار سرمایه تاثیرگذار باشد از سوی دیگر برخی از سهامداران بر این باورند که واردات خودروهای خارجی نیز می تواند تاثیر منفی بر بازار بگذارد درحالیکه کارشناسان معتقدند که واردات خودرو آن هم با توجه به چهارچوب تعیین شده اگر صورت بگیرد به تعادل بازار سرمایه کمک خواهد کرد.

علیرضا عصاری کارشناس بازار سرمایه وضعیت بازار بورس را در هفته های اینده اینگونه پیش بینی کرد: احتمالا شاخص مقداری حرکت صعودی داشته باشد اما در مجموع شاخص نزولی خواهد بود و افت شاخص به نظر می‌رسد هفته‌ها (تا مشخص شدن نتیجه مذارکرات) ادامه‌دار باشد. در حال حاضر احتیاط مهم‌ترین شرط سرمایه‌گذاری است و خرید یا فروش بدون آگاهی و توجه به شرایط بازار به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

نقشه بازار بورس امروز

نقشه بازار بورس امروز
نقشه بازار بورس امروز
  • وضعیت شاخص کل: با رشد ۲۱ هزار و ۷۳۰ واحدی به ۱ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۹۵۵ واحد رسید.
  • وضعیت شاخص هم وزن : با رشد ۷ هزار و ۹۱۰ واحدی به ۴۵۱ هزار و ۹۱۳ واحد رسید.
  • ارزش بازار : ۶۰,۰۲۸,۱۳۰٫۲۵۳B
  • ارزش معاملات : ۶۵,۱۲۷٫۹۹۵B
  • حجم معاملات : ۷٫۴۶۰B
  • تعداد معاملات : ۹۵۵,۰۲۰
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند : ولساپا، افرا، خپارس، کمرجان، حپارسا
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند : کایتا ،لپارس، حسیر، خپویش، شپاس
  • نمادهای پر معامله : وهامون، سپید، سپیدار ،آبادا، حگردش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.