سبدگردان هدف

پیش بینی بورس فردا ۲۰ مهر ۱۴۰۰

پیش بینی بورس فردا 20 مهر 1400

در این مطلب پیش بینی بورس فردا ۲۰ مهر ۱۴۰۰ را با شما به اشتراک می گذاریم.

0

امروز دوشنبه ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۰ بازار سرمایه متعادل بازگشایی شد. رشد شاخص کل در اواسط ساعات معاملاتی امروز با ۶ هزار واحد نیز رسید اما در نهایت شاخص کل به رشد ۱ هزار و ۸۶۹ واحدی کفایت کرد. در ادامه این مطلب به پیش بینی بورس فردا ۲۰ مهر ۱۴۰۰ می پردازیم.

پیش بینی بورس فردا ۲۰ مهر ۱۴۰۰

به گزارش بورس فردا، امروز دوشنبه ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۰ بازار سرمایه متعادل بازگشایی شد. رشد شاخص کل در اواسط ساعات معاملاتی امروز با ۶ هزار واحد نیز رسید اما در نهایت شاخص کل به میزان ۱ هزار و ۸۶۹ واحد رشد کرد و شاخص هم وزن به میزان ۹۲۶ واحد افت کرد. طی جریان معاملات امروز بازار سرمایه به ترتیب “شپدیس”، “فملی”، “فخوز”، “نوری”، “وغدیر” بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

امروز بازار بورس رفتاری مطابق با پیش بینی بود که روز گذشته در اختیار شما قرار دادیم البته وضعیت در نیمه اول بازار به نسبت بهتر بود و اما وضعیت بازار بورس فردا سه شنبه ۲۰ مهر ماه ۱۴۰۰ چه خواهد شد؟

بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی، وضعیت بازار بورس فردا و البته تا آخر هفته را متعادل با رشد شاخص کل پیش بینی کردند.

پیام الیاس کردی، کارشناس بازار سرمایه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، وضعیت بازار بورس در روزهای آتی را چنین پیش بینی کرد : بازار بورس امروز شرایط بهتری دارد و پیش بینی می شود که این وضعیت تا چهارشنبه هفته جاری ادامه داشته باشد.

امروز سهم های کوچک نیز معاملات متعادلی داشتند که انتظار می رود در روز های آتی وضعیت آنها نیز نسبتا بهبود یابد.

احسان رضا‌پور نیکرو، کارشناس دیگر بازار سرمایه نیز معتقد است که روند نزولی بازار سرمایه ادامه دار نخواهد بود چراکه گزارش های مالی شرکت ها بسیار خوب می باشد و از سوی دیگر، بررسی بازار‌های جهانی نیز حکایت از آن دارد که در اغلب محصولات به‌ویژه در حوزه صنایع پتروشیمی، پالایشی، معدنی‌، فلزی و محصولات شیمیایی قیمت‌ها مطلوب ارزیابی می‌شوند.

از این رو بازار بورس فردا ۲۰ مهر ماه ۱۴۰۰، وضعیت متعادل و مثبتی داشته باشد.

نقشه بازار بورس امروز

نقشه بازار بورس امروز
نقشه بازار بورس امروز

 

  • وضعیت شاخص کل: با رشد یک هزار و ۸۶۹ واحدی به ۱ میلیون ۴۵۷ هزار و ۴۸۰ واحد رسید.
  • وضعیت شاخص هم وزن : با افت ۹۲۶ واحدی به ۴۱۳ هزار و ۷۶۰ واحد رسید.
  • ارزش بازار : ۵۸,۵۶۶,۰۰۲٫۴۹۸
  • ارزش معاملات : ۵۰,۹۰۸٫۴۹۰B
  • تعداد معاملات : ۵۶۲,۰۶۸
  • حجم معاملات : ۵٫۱۴۹B
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند : ثنظام، گدنا، فرابورس، ثپردیس، فزرین
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند: فلات، ثزاگرس، دسانکو، غگیلا، کصدف
  • نمادهای پر معامله : توسن، فجهان، کیمیاتک، فسبزوار، دی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.