اخبار عرضه اولیه

اسامی سهام بورس امروز با رشد قیمت ۹۹/۰۴/۲۵

سهامداران شرکت‌های آلومراد، بین‌المللی توسعه ساختمان و پتروشیمی جم در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شرکت‌‌های پتروشیمی بیمه دی، پخش البرز و دارویی ره آورد تامین هم در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 3هزار و 300واحدی در ارتفاع یک میلیون و 841هزار و 606واحدی در ارتفاع یک میلیون و 741هزار و 296واحدی به کار خود پایان داد و  13میلیارد و 830میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 23هزار و 244میلیارد تومان در 2 میلیون و 598هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های آلومراد، بین‌المللی توسعه ساختمان و پتروشیمی جم امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های صنایع پتروشیمی کرمانشاه، باما و توسعه معادن روی ایران نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

فرابورس ایران

در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 331میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 29میلیارد تومان در یک میلیون و 575هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 168واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 556واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی بیمه دی، پخش البرز و دارویی ره آورد تامین افزایش قیمت را داشتند و در مقابل شرکت‌‌های مدیریت انرژی امید تابان هور، گروه کارخانجات صنعتی تبرک و توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا