اخبار مهم اقتصادی

۱۵ خودرو بدون قرعه کشی به فروش خواهد رسید

سخنگوی وزارت صمت در آخرین خبر خود اعلام کرد با توجه به طرح حذف قرعه کشی خودرو، در اولین مرحله ۱۵ خودرو بدون قرعه کشی به عموم عرضه می گردد. متقاضیان خودروهای بدون قرعه کشی می توانند به سایت های فروش خودروسازان مراجعه کرده و نسبت به خرید خودرو اقدام نمایند. در ادامه می توانید اسامی خودروهای بدون قرعه کشی را بخوانید:

عرضه 15 خودرو بدون قرعه کشی

به گزارش بورس فردا و به نقل از خبرگزاری تسنیم، امید قالیباف گفت: این 15 طرح فروش در نخستین دوره عرضه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دارای متقاضیانی کمتر از ظرفیت اعلام شده بودند و در نتیجه برای فروش آنها قرعه کشی برگزار نخواهد شد.

سخنگوی وزرات صمت افزود: متقاضیان برای خرید این خودرو‌ها می‌توانند به سایت‌های فروش خودروسازان مراجعه و  به خرید محصول مورد نظر اقدام کنند.

وی گفت: شرکت سایپا از دوم تیر و ایران خودرو و دیگر خودروسازان از هفته آینده در سایت‌های خود اقدام به فروش خودرو خواهند کرد.

قالیباف تاکید کرد: به تدریج و با افزایش تولید خودرو که شاهد آن هستیم سایر طرح‌های فروش خودرو نیز از شمول قرعه کشی خارج خواهند شد.

سخنگوی وزارت صمت افزود: سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نقش مهمی در کاستن از التهابات بازار خودرو و حذف واسطه‌ها داشت. به طوری که پیش از این در ازای عرضه 20 هزار خودروی یکی از خودروسازان حدود 11 میلیون نفر برای قرعه کشی ثبت نام کردند، اما در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به ازای 176 هزار خودرو 4 میلیون نفر ثبت نام کردند که نشان می‌دهد این سامانه توانسته است در تنظیم بازار موفق عمل کند.

خودروهای بدون قرعه کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا