اخبار مهم اقتصادیپیشنهاد سردبیر

کارت نان به چه افرادی تعلق می گیرد

در تازه ترین خبرهای اعلام گردید ۱۴۰۰۰ کارت بانکی به منظور تأمین نان نیازمندان صادر گردیده است که در ادامه می‌توانید خبر کامل آن را بخوانید:

بیشتر بخوانید:

صدور کارت نان برای نیازمندان

امیر اقبال خانی مدیر شبکه سراسری خیرات نان اعلام کرد با شناسایی نیازمندان آبرومند قرار بر تامین نان این افراد توسط این موسسه گردید.
وی گفت این کار به منظور گسترش فرهنگ خیرات نان صورت گرفته و در اولین قدم برای سال جاری حدود ۱۴ هزار سرپرست خانوار نیازمند شناسایی شده‌اند.
اقبال خانی در ادامه تصریح کرد به این منظور ۱۴۰۰۰ کارت بانکی جهت خرید نان برای سرپرستان خانوار نیازمند صادر شده است.
وی ادامه داد برای شناسایی افراد نیازمند در هر استان رابطی وجود دارد که اسامی این افراد را جهت صدور کارت خرید نان برای آنان به موسسه ما اعلام می نماید.
این کارت های بانکی با سوییچ شدن بر روی کد های نانوایی تنها برای خرید نان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به صورت ماهانه شارژ میشود.
مدیر شبکه سراسری خیرات نان گفت در حال حاضر حدود یک میلیون خیر جهت راه اندازی این سامانه به ما کمک کرده اند که بالغ بر ۲۵۰ هزار نفر از آنها جهت شارژ ماهیانه این کارت ها برای افراد نیازمند مشارکت دارند.
قابل ذکر است خیرانی که تصمیم بر شرکت در طرح خیرات نان را دارند با شماره گیری کد #۲۲۲۱*۷۸۰* و یا از طریق شماره حساب۵۸۹۲۱۰۷۰۴۴۸۶۱۵۶۸ می توانند در این طرح شرکت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا