اخبار مهم اقتصادی

واژگونی قطار مشهد به یزد تاکنون ۱۳ فوتی برجای گذاشته است

بر اساس اعلام مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی قطار مسافربری مشهد به یزد صبح امروز حوالی ساعت پنج و نیم صبح از ریل خارج گردید. در این قطار حدود ۳۴۸ مسافر بوده که تا کنون مشخص شده ۱۳ نفر در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند و بقیه مسافران به ایستگاه طبس اعزام شدند. در ادامه می توانید جزئیات خبر واژگونی قطار مشهد به یزد را بخوانید:

بیشتر بخوانید:

جزییات واژگونی قطار مشهد به یزد

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه هفدهم خردادماه قطار مسافربری در کیلومتر ۵۰ طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد. بر اساس گزارش دنیای‌اقتصاد، حوالی ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد صبح چهارشنبه با خروج قطار مشهد یزد، در حوالی یزد از ریل و واژگونی واگن‌های مسافری تا به حال ۱۰ نفر از هموطنان مان در این حادثه جان باختند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه هفدهم خردادماه قطار مسافربری در کیلومتر ۵۰ طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد.

راه آهن درباره برخورد قطار مسافری مشهد- یزد با بیل مکانیکی طی اطلاعیه‌ای نوشت: سه واگن از قطار مسافری مشهد- یزد در بلاک عباس آباد- ریزو در محدوده اداره کل راه آهن شرق از خط خارج شد.

علت چیست؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت، میر حسن موسوی معاون مسافری راه آهن، گفت: این قطار ۳۴۸ مسافر داشته که بعد ازوقوع حادثه قطار امدادی به محل حادثه اعزام کرده ایم.

به گفته معاون مسافری راه آهن، از ایستگاه قطار طبس یک قطار فوق العاده به محل حادثه که ایستگاه بلاک عباس آباد است اعزام شده و مسافران این قطار را به ایستگاه طبس اعزام کرده و از آنجا با اتوبوس مسافران به یزد اعزام می شوند.

او می گوید : هم اکنون بلاک عباس آباد به ریزو مسدود است قطار نجات اعزام و کمیسیون عالی سوانح از تهران اعزام شده است. بر این اساس علت دقیق را بررسی و به زودی ریل آزاد می شود.

صبح امروز قطار مسافربری مشهد به یزد از ریل خارج شد. این قطار ۱۳ کشته و ۵۰ مصدوم برجای گذاشت. حال ۱۶ مصدوم وخیم اعلام شده است و ۵ نفر هم مفقود هستند.

اولین عکس ها از خروج قطار مشهد – یزد از ریل

واژگونی قطار مشهد به یزد

واژگونی قطار مشهد به یزد

واژگونی قطار مشهد به یزد

واژگونی قطار مشهد به یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا