اخبار مهم اقتصادی

فروش نان یارانه ای در قزوین آغاز شد

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی در سخنان خود گفت طرح فروش نان یارانه ای در راستای اصلاحات مربوط به یارانه ها انجام شده است و با اجرای این طرح از قاچاق و فروش خارج از شبکه آرد جلوگیری می شود. این طرح پس از اجرا در زنجان اکنون به تازگی در دومین استان کشور یعنی قزوین به اجرا درآمده است. در ادامه می‌توانید خبر کامل فروش نان یارانه ای را بخوانید:

جزییات فروش نان یارانه ای در قزوین

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین از شروع فروش نان یارانه‌ای در قزوین خبر داد. جزئیات خرید نان در این طرح به چه شکل خواهد بود؟

مجید رحمانی امروز در گفتگو با ایرنا گفت: پس از اجرای این طرح در زنجان، قزوین دومین استان کشور به شمار می رود که این طرح در آن عملیاتی شده است. وی با بیان اینکه با اجرای این طرح، نرخ نان هیچ تغییری پیدا نکرده و با همان قیمت‌های قبلی عرضه می شود،‌ افزود: در قالب این طرح، شهروندان باید برای خرید نان از کارت‌های‌بانکی خود استفاده کنند و امکان پرداخت وجه نقد وجود ندارد.

این مسئول گفت: در قالب این طرح که در راستای اصلاحات مربوط به یارانه ها انجام شده است، نانوایان آرد را با نرخ آزاد تهیه و خریداری می‌کنند و مابه‌التفاوت هزینه آن به ازای خریدی که مردم از آنها داشته‌اند، از سوی دولت به حساب نانوایی‌ها واریز می‌شود.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با اجرای این طرح از قاچاق و فروش خارج از شبکه آرد جلوگیری می‌شود. رحمانی با بیان اینکه زیرساخت‌های اجرای فروش هوشمند نان در قزوین فراهم شده است، افزود: در هفته اول اجرای این طرح نواقص و مشکلات احتمالی ارزیابی خواهد شد تا برای رفع آنها اقدام شود.

یک هزار و ۷۳۰ واحد نانوایی در  استان قزوین فعالیت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا