اخبار مهم اقتصادی

خبر غیر فعال شدن کارت های آزاد پمپ بنزین تکذیب شد

در شب گذشته خبرهای جدیدی در خصوص غیرفعال شدن کارت های آزاد در جایگاه های سوخت در فضای مجازی منتشر گردید که بعد از این خبر سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی این خبر را تکذیب نمود و اظهار کرد هیچ اقدام جدیدی در دستور کار نمی باشد. او از مردم خواست تا اخبار را از رسانه های معتبر دنبال کنند و در صورت شنیدن هر خبر غیر موفقی در پمپ بنزین ها تجمع ننمایند. در ادامه جزئیات کامل تکذیب خبر غیر فعال شدن کارت های آزاد در جایگاه های توزیع سوخت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

بیشتر بخوانید:

کارت‌های آزاد پمپ بنزین‌ها فعال هستند

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، اسدالله قلیزاده افزود: در بخش گازوئیل و بنزین، همچنان کارت‌های آزاد فعال است و جایگاه‌ها خدمات توزیع سوخت به مراجعان را انجام می‌دهند.

به نقل از خبرنگاران‌جوان، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی کشور اضافه کرد: مردم اخبار را از رسانه‌های معتبر دنبال کنند و بلافاصله پس از شنیدن هر خبر غیرموثقی در پمپ بنزین‌ها برای سوختگیری تجمع نکنند، قطعا اگر تصمیماتی در این حوزه اتخاذ شود، قبل از اجرا به مردم و این مجموعه صنفی اطلاع رسانی خواهد شد.

به گفته او، تعداد کارت‌های آزاد جایگاه‌داران در بخش گازوئیل که کاهش یافته نیاز به بازنگری و هرگونه اقدام برای تغییر تعداد کارت‌ها خصوصاً در مورد کارت‌های آزاد بنزین، نیاز به دوراندیشی دارد تا برای مردم و جایگاه‌داران مشکلی ایجاد نشود.

از دیشب اخباری در فضای مجازی مبنی بر غیرفعال شدن کارت‌های آزاد جایگاه‌ها منتشر شد که پس از بررسی میدانی از سوی صنف جایگاهداران، مشخص شد کذب بوده است.

شهیدی، سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی هم گفت: همه این موارد شایعه است و هیچ دستور و اقدام جدیدی در دستور کار نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا