فراتر از خبر

بالاخره کلاه قرمزی نوروز امسال (1401) پخش میشود؟

برنامه کلاه قرمزی نوروز امسال (1401) هم از تلویزیون پخش نمی شود! اما علاقه مندان این برنامه تلویزیونی می توانند کار جدید ایرج طهماسبی به نام «مهمونی» با سبک و سیاق کلاه قرمزی را از شبکه نماوا مشاهده کنند.

بالاخره کلاه قرمزی نوروز امسال (1401) پخش میشود؟

به گزارش بورس فردا و به نقل از خبرنگار ۳۶۱ درجه ایران، باوجود اینکه همواره در آستانه سال جدید زمزمه‌ها از تولید و پخش فصل جدید سریال عروسکی کلاه قرمزی به گوش می‌رسید و اشتیاق برای تماشای برنامه‌های تلویزیونی را دوچندان می‌کرد، اما گویا صداوسیما و تولیدکنندگان این اثر تصمیمی برای ارائه فصل جدید و پخش نوروزی ندارند.

با وجود اینکه این سریال پرمخاطب توانسته در طول سالها رضایت و توجه مخاطبان کودک، نوجوان و حتی بزرگسال را جلب کند، اما گویا حواشی و مسائل بوجود آمده مانع از تولید فصل جدید این برنامه تلویزیونی شده است.

شنیده‌های خبرنگار ۳۶۱ درجه ایران حاکی این است که عدم حمایت تلویزیون و پرداخت نشدن دستمزدها از علل اصلی و مشکلات تولید نشدن فصل جدید کلاه قرمزی است.

البته فعالیت ایرج طهماسب به همینجا خلاصه نمی‌شود چراکه بعد حضور ایرج طهماسب در شبکه نمایش خانگی آقای مجری معروف قرار است برنامه‌ای را با عنوان «مهمونی» تولید کند. این اثر که در همان سبک و سیاق کلاه قرمزی است برای نوروز ۱۴۰۱ در دست تولید قرار گرفته است.

این مجموعه این روزها مراحل پایانی پیش تولید را پشت سر می‌گذارد و به تهیه‌کنندگی حسن خدادادی آماده پخش می‌شود.

گفتنی است، آخرین سری از مجموعه «کلاه قرمزی» با وجود کش و قوس های فراوان میان سازندگان و تلویزیون، سال ۹۷ در صداوسیما تولید شد و از آن زمان تاکنون در برخی مناسبت‌ها فقط شاهد پخش قسمت‌های تکراری کلاه قرمزی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا