فراتر از خبر

نجات ماشین لباسشویی سامسونگ با آی پی امداد

  • بیا اینم از سامسونگ! انقدر اصرار داشتی همه‌‌ی وسایلت رو از لوازم خانگی سامسونگ بخری، می‌گفتی به راحتی خراب نمی‌شه که.
  •  بعد از ۱۵ سال دیگه طبیعیه یذره مشکل پیدا کنه خب.

این مکالمه‌ی من و مادرم بود وقتی پای تلفن تعریف کردم ماشین لباسشویی سامسونگی که دارم، لباس‌ها را درست نمی‌شوید. همین یک جمله کافی بود تا دوباره به یاد من بیاورد که ۱۵ سال پیش برای خرید جهیزیه، چقدر آن‌ها را اذیت کرده بودم و اصرار داشتم که تمامی لوازم خانگی‌ام را از برند سامسونگ به دلیل کیفیت بالای آن برند تهیه کنم.

چند هفته پیش مثل همیشه لباس‌ها را در ماشین لباسشویی سامسونگ ریختم و آن را روشن کردم اما اتفاقی نیفتاد! همه چیز را چک کردم و مطمئن شدم که اتصالات درست هستند اما هرچقدر دکمه‌ی روشن شدن را فشار می‌دادم، اتفاقی نمی‌افتاد. سریع دست به کار شدم و در گوگل به دنبال دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ گشتم. در بین مقالات مختلف، یک سایت توجهم را بیشتر از همه جلب کرد. آی پی امداد! کمی که در این سایت گشتم متوجه شدم علاوه‌بر مقالات آموزشی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ هم ارائه می‌دهند. سری به بخش نظرات زدم و دیدم در مجموع مشتریان از تعمیر لوازم خانگی سامسونگ آی پی امداد راضی بودند. تصمیم گرفتم دیگر تا وقت بیشتری تلف نشده و مادرم سرکوفت بیشتری نزده است، از آی پی امداد، درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ کنم.

درخواست تعمیرکار از آی پی امداد؛ آنلاین و تلفنی

درخواست تعمیرکار آی پی امداد چندان پیچیده نبود. هم امکان درخواست اینترنتی در سایت وجود داشت، هم امکان تماس تلفنی. ترجیح دادم با آن‌ها تماس بگیرم تا مستقیما مشکل را توضیح دهم. کارشناسان آی پی امداد به‌خوبی به حرف‌های من گوش دادند و بعد از پرسیدن چند سوال تخصصی راجع به ماشین لباسشویی سامسونگ، یک تاریخ و ساعت برای مراجعه تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ تنظیم کردند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با آی پی امداد

مراجعه تعمیرکار ماشین لباسشویی؛ نجات رخت‌چرک‌ها

در زمان مقرر تعمیرکار آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مراجعه کرد. من شاغل هستم و آن روز مجبور به گرفتن مرخصی شده بودم، برای همین این نکته برای من خیلی مهم بود که سر زمان تعیین‌شده مراجعه کرده بودند. قبلا این تجربه را داشتم که تعمیرکار نه تنها در ساعت مقرر نیامده بود، بلکه بعد از معطلی فراوان تماس گرفته بود و اعلام کرده بود که نمی‌تواند آن روز بیاید!

تعمیرکار بعد از بررسی ماشین لباسشویی، تشخیص داد که موتور محرک آن سوخته است و باید تعمیر شود. تعمیرکار موتور را با خود به کارگاه برد و چند روز بعد، بعد از تعمیر آن، جهت نصب برگشت. بعد از تعمیر دکمه را که فشار داد، ماشین لباسشویی سامسونگ عزیزم (‌گفتم چقدر به برند سامسونگ علاقه دارم) دوباره شروع به کار کرد.

زمان حساب و کتاب انتظار یک رقم عجیب و غریب داشتم اما با مشاهده فاکتور، از انصاف آن‌ها متعجب شدم! همه‌ی هزینه‌ها به‌صورت دقیق نوشته شده بود و حتی از قیمتی که از تعمیرکاران دیگر گرفته بودم، کمی پایین‌تر بود.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با آی پی امداد

تجربه‌ای مثبت از آی پی امداد؛ شما هم اعتماد کنید!

درکل من تجربه‌ی مثبتی از گرفتن خدمات آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ داشتم و اگر باقی لوازم خانگی سامسونگ من هم خراب شود، باز هم به سراغ تعمیرکاران آی پی امداد می‌روم. 

اگر روزی لوازم خانه‌ی شما هم دچار مشکل شد، این آدرس سایت: ipemdad.com و این شماره‌‌‌های آی پی امداد است: 

۰۲۱-۵۸۹۴۱

۰۲۱-۹۱۰۹۳۹۰۳

امیدوارم تجربه‌ی شما هم از استفاده از خدمات آی پی امداد مثبت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا