فراتر از خبر

سوتی خنده دار خانم مجری در مسابقه تلفنی دو در دو!

مجری شبکه دو سیما در برنامه زنده از مخاطب تلفنی خود که گفت یک پسر هفت ماهه دارم، پرسید چند سالشه؟!

کیمیا گیلانی مجری مسابقه تلفنی دو در دو که هر روز بصورت زنده از شبکه دو سیما پخش می شود از شرکت کننده مسابقه پرسید الان کی پیشتونه، شرکت کننده گفت مادرم و پسر هفت ماهم!

مجری که قصد داشت اسم پسر هفت ماهه شرکت کننده رو بپرسه به اشتباه گفت پسر هفت ماهتون چند سالشه!

بیوگرافی کیمیا گیلانی مجری مسابقه تلفنی دو در دو

متولد ۱۲ مرداد ماه سال ۱۳۷۱ در تهران است. کیمیا گیلانی فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی و دانشجوی دکترای مدیریت رسانه در دانشگاه تهران می باشد علاوه بر اجرا تجربه بازیگری دارد و نویسنده زیر دستی می باشد می گوید من عاشقانه بچه ها را دوست دارم. کیمیا گیلانی تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

کیمیا گیلانی دارای مدرک بازیگری از مؤسسه کارنامه، مدرک فن بیان و مدیریت ارتباط با مخاطبین از مرکز آموزش های سیما، مدرک دوبله از فنی حرفه ای بوده و از 9 سالگی وارد تلویزیون شده اند و از سال 85 با برنامه نردبان، مثل تو و مثبت من به صورت جدّی کار خویش را آغاز کرد.

کیمیا گیلانی مجری مسابقه تلفنی دو در دو
سوتی خنده دار خانم مجری در مسابقه تلفنی دو در دو!

کیمیا گیلانی از سال 1391 به عنوان مجری و بازیگر در برنامه کودک رنگین کمان شبکه 5 کارش را به عنوان بازیگر  آغاز نمود و بعد از مدتی نویسندگی این برنامه را هم به عهده گرفت و همین اتفاق شروع کار نویسندگی او است.

کیمیا گیلانی خودش سریال روزهای بزرگ را که در آن ایفای نقش کرده است را موفقترین اثرش می داند. او به تله فیلم علاقه دارد و توانست سال 1396 با بازی کردن در سریال کمدی افسانه هزار پایان بار دیگر ستاره شود او می گوید بازیگری را دوست دارم زیرا شیرین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا