فراتر از خبر

سحر قریشی گویا قید بازیگری را زده است

ازدواج سحر قریشی و تتلو تایید شد. سحر قریشی در یکی از پست های اینستاگرامی خود با انتشار عکسش با تتلو، ازدواجش با این خواننده را تایید کرد. گویا اقدامات این بازیگر نشان از ترک او از دنیای بازیگری دارد.

سحر قریشی گویا قید بازیگری را زده است

به گزارش بورس فردا و به نقل از هفت صبح

سحر قریشی بازیگر مطرحی که مدتی است برای ازدواج با تتلو در ترکیه به سر می برد شب گذشته جمله ای باورنکردنی را در وصف تتلو به اشتراک گذاشت.

جمله باورنکردنی "سحر قریشی" درباره تتلو/ عکس

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایران بود.

سحر قریشی با اقداماتی که در این چند وقت اخیر کرد به احتمال زیاد قید بازیگری و ایران را زد. سحر قریشی وارد رابطه ای عجیب با امیر تتلو شد. سحر قریشی به ترکیه سفر کرد و وارد در خانه امیر تتلو ساکن شد. سحر قریشی ابتدا فیلمی در اینستاگرام منتشر کرد و پس از توئیتی کرد و از امیر تتلو تعریف کرد.

سحر قریشی در سالهای اخیر به ایفای نقش در خیلی از فیلم ها و سریال ها پرداخته است. سحر قریشی دو بار ازدواج کرده و هر دو بار جدا شده است. شهرت سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان زیاد شد.

سحر قریشی که سریال محبوب نیسان آبی را داشت در اتفاقی باورنکردنی با امیر تتلو وارد رابطه شد و به ویلا او در ترکیه رفت.

مهدی طارمی و سحر قریشی مدتی باهم در ارتباط بودند. مهدی طارمی بازیکن سابق پرسپولیس در آن زمان با سحر قریشی قرارهای عاشقانه می گذاشت. عکس های عاشقانه مهدی طارمی و سحر قریشی در آتلیه بسیار جنجالی بود. سحر قریشی روز گذشته در سریال نیسان آبی نام مهدی طارمی را به عنوان خویشاوند به زبان آورد اما در لحظه گفتن مهدی طارمی، صدای سحر قریشی قطع شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا