فراتر از خبر

“سال‌ها جدایی مهناز افشار از شوهرش” آیا یک دروغ بزرگ بود؟/ عکس

مهناز افشار، هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ازدواج کرد که در اردیبهشت ۹۴ صاحب یک دختر شدند و نام او را «لیانا» گذاشتند.

مهناز افشار در مهرماه ۱۳۹۸ با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش، با اعلام جدایی از یاسین رامین نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونارو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی.»

دروغ بزرگ مهناز افشار!

حال آنکه مهناز خانوم، این “مادر به ظاهر مجرد” در روز ولنتاین 2022 و روز مرد 1400 با انتشار عکسی از خود در کنار همسرش در صفحه اینستاگرامش پرده از راز و در واقع دورغ قریب به 3 ساله اش برداشت و از بودن با شوهرش رونمایی کرد و روز مرد و روز عشق را به مرد زندگی اش تبریک گفت.

بنابراین مهناز افشار با این همه ادعا و کبکبه و دبدبه اش، به دختر خودش هم رحم نکرد و او را انگیزه و سپر دورغ بزرگ خود قرار داد.

(مهناز افشار با این دورغ کلاهی بزرگ بر سر طرفداران و هوادارانش گذاشت که کار بخشودنی و قابل توجیحی نبوده و توصیه می شود این خانم بازیگر در زندگی پر حاشیه اش کمی صداقت و راستی داشته باشد.)

مهناز افشار و همسرش

مهناز در زیر این عکس نوشت: در این راه پر پیچ و خم باهم و تنها بارها گریستیم و بارها شکستیم اما در همه این سالها هرگز خلوت‌هایی که پناه هم بودیم را فراموش نکردیم۔
برای هیچ آدمی بدی نخواستیم و باهم یاد گرفتیم از همه بگذریم و خیر خواه همه باشیم۔
تو در این روزگار سخت انسان شریفی هستی که یکی از بزرگترین خصوصیت او نجابت در رفتار و کلام با همه بوده و هست ۔ تو هیچوقت من را در هیچ بالا و پایین زندگی تنها نگذاشتی و با ناملایمتی من تو ملایم بودی!🙏
روزت مبارک مرد خوشرو و مهربان ما

#happyvalentinesday ##روزمرد#dubai

شما را نمی دانم اما این تصویر پر تناقض برایم تداعی کننده ی عشق و دوست داشتن نیست، این فریم میگوید خوب نگاهمان کنید ما کارمان را بلدیم، خوب بلدیم چطور از مردم بالا برویم و سرمایه حاصل از فساد اقتصادی و رانت را به جیب زده و برای اینکه دولت اموالمان را مصادره نکند همه را به بهانه ی مهریه و نفقه به نام همسر و از کشور خارج کنیم و با یک طلاق سوری کار را تمام و بعد که اوضاع آرام شد برگردیم و از پولی که در خون مردم زدیم در کنار هم زندگی کنیم و قاه قاه به ریش ملت بخندیم و بعد با پوپولیستی و عوامفریبی ، چهار تا هشتگ و پست، بزنیم وچهره ی اپوزیسیون بگیریم و از ان سر دنیا در بِلاد کفر روز مرد بِلاد اسلامی را بدون حجاب تبریک و تصویر عشق را به گُه بکشیم و واژه ی شرافت و نجابت .. را لجنمال کنیم، بعد همگان برایمان ایستاده کلاه از سر بردارند، که آی ملت مهناز را ببینید چقدر با شوهرش گوگولیند حقا که بازیگر خوبی هستی!

شما را نمی دانم اما در این تصویر، چیزی جز عوامفریبی و شیادی، لبخند زن و شوهری فریبکار نمیبینم، تکلیف این سلبریتیهای میان مایه که معلوم است، اما شما که همیشه گفتیم فریب این ها را نخورید، با شما هستم خسته نشدید از این همه فریب و تناقض، خسته نمیشوید از اینکه عده ای یکی به نعل زدن و یکی به میخ، از این شوعاف و تظاهر تهوع اور ..‌‌، همان روزی که با یاسین رامین ازدواج کرد، که هنوز پرونده ی قضایی داشت و از رانت پدرش استفاده میکرد، همان روزها کلی نقد کردیم عده ای گفتند، اعمال همسرش را به پای او ننویس، گفتیم چرا مگر مهناز افشار از پشت کوه امده بود.

شما را نمی دانم، اما خانم افشار نه ذره ای این عکسهایِ مکش مرگ ما را باور دارم نه این سناریوی مضحک و نه ان لچک روی سرتان که تا لحظه ی اخر برای محکم کاری که منتظر بودید هنوز به سینمای ایران برگردید ، چون نه شجاعت گلشیفته را داشته و نه هنر سوسن تسلیمی ها و .. را اما شما و امثال شما خوب بلد بودید هم از توبره بخورید و هم از اخور!

مهناز افشار از همسر خود جدا نشده و در سفر یک ماه اخیر خود به دبی، برای دیدن همسرش رفته بوده است. طبق اعلام برخی رسانه ها، دلیل آنکه همسرش در آلمان کنار مهناز افشار و دخترش زندگی نمی کند، آن است که این آقا از قبل اقامت آلمان داشته اما طی این سال ها احتمالا یا باطل شده یا تمدید نکرده است و به هر دلیلی نتوانسته به آلمان برود.

از طرفی مهناز افشار به دلیل آنکه شوهرش پرونده قضایی داشته است، به دورغ خبر جدایی از یاسین رامین را رسانه ای می کند.

مهناز افشار و همسرش در دبی

این خانمی که دم به دقیقه به خبرها و اتفاقات داخل کشور واکنش نشان داده و مورد انتقاد قرار می دهد و ادعای این را دارد که فردی مردمی و مردم‌دوست بوده و به ظاهر جانش برای مردم و هوادانش در می رود، این فکر را نکرد که روزی دروغش لو میرود و دستش برای مردم رو می شود (چه بسا که به اقدام خودش) و در چشم مردم بی اعتبار می شود.

عکس-مهناز-افشار-و-همسرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا