فراتر از خبر

خرید پمپ مایع دست یا پمپ جا مایع

پمپ مایع دست یا پمپ جا مایع چیست

پمپ مایع دست یا پمپ جا مایع ظروف کاربردی هستند که این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهند تا با کمترین دغدغه از صابون مایع بهره‌مند شوند. در واقع این پمپ‌ها با توجه به اینکه به یک نازل باکیفیت متصل هستند در موقعیت‌هایی مانند سرویس بهداشتی قرار داده شده و به محض فشار وارده مایع را به بیرون داده تا مصرف شوند؛ البته از انواع پمپ جا مایع که به نام پمپ غلیظ پاش نیز شناخته می‌شود برای بهره‌مندی بهتر از وسایل آرایشی مانند کرم‌ها، لوسیون‌ها و… نیز انتخاب می‌کنند که در بازار فروش در انواع مختلف عرضه شده‌اند. حال اگر در حال حاضر قرار است از این نوع لوازم کاربردی برای مکان‌های مختلف استفاده کنید، توصیه می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. برای  خرید پمپ مایع دست از معتبرترین شرکت ایرانی کلیک کنید

پمپ جا مایع چیست

همه‌ ما به رعایت بهداشت اهمیت می‌دهیم و ازجمله مکان‌هایی که به طور مستقیم به این نوع لوازم نیاز دارد، سرویس بهداشتی است. همانطور که می‌دانید در حال حاضر استفاده از مایع‌های دستشویی بیشتر از صابون جامد است که برای این منظور از پمپ‌های مایع در شکل و شمایل مختلف بکارگرفته می‌شود. گفتنی است که این پمپ‌های غلیظ پاش در طراحی‌های خاص به بازار عرضه می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • پمپ‌هایی که طراحی درپوش متفاوت دارند.
  • پمپ‌هایی که طراحی محفظه‌ اصلی و اجزای داخلی متفاوت دارند.
  • پمپ‌هایی که طراحی شاسی پمپ متفاوت دارند.

البته ناگفته نماند که استفاده از انواع پمپ جا مایع در موقعیت‌هایی مانند بیمارستان‌ها، ادارات و… نیز انجام می‌شود و به طور کلی می‌توان ادعا کرد که فروش عمده پمپ غلیظ پاش در این زمینه بیشتر از دیگر محصولات است.

معرفی مهم‌ترین اجزای پمپ غلیظ پاش

این نوع لوازم کاربردی از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند که طبیعتاً کیفیت هر کدام می‌تواند کارآیی و عملکرد این وسایل را تعیین کند. حال ما در ادامه به توضیح بخش‌های مختلف این دستگاه می‌پردازیم:

  • بخش محرک. پر واضح است که باید برای خارج شدن صابون مایع از بخش سر محفظه دستگاه استفاده کنیم که در واقع به نام محرک شناخته می‌شود. در اکثر موارد جنس این بخش از پلی‌پروپیلن یا پلاستیک است که در طرح‌های مختلف وجود دارد. ناگفته نماند که این قست از پمپ جا مایع امکان قفل از سمت بالا یا پایین دارد که شاهد خروج احتمالی مایع به صورت تصادفی نباشیم. ضمناً طراحی بخش محرک این وسیله فوق‌العاده دارای اهمیت است چرا که جذاب بودن این قسمت از جمله فاکتورهای رضایت مشتری به حساب می‌آید.
  • محفظه‌ اصلی. در اکثر اوقات جنس از بخش از پمپ غلیظ پاش از پلاستیک است و بعنوان محفظه‌ انتقال صابون مایع در نظر گرفته می‌شود که مایع را از لوله قرار گرفته در محفظه به محرک و سپس مصرف کننده انتقال می‌دهد. البته محفظه‌های شیشه‌ای نیز در بازار وجود دارند و در طرح‌های متفاوت قابل خرید و استفاده هستند.
  • اجزای داخلی درون محفظه. در پمپ جا مایع اجزایی مانند فنر، پیستون و توپی نیز وجود دارند که معمولاً بر اساس طرح در نظر گرفته شده‌ پمپ، انتخاب می‌شوند. گفتنی است که کیفیت این اجزا ارتباط مستقیمی با نحوه‌ و شدت پاشش صابون مایع خواهد داشت و با توجه به اینکه این پمپ‌ها دارای مسیر بدون فلز هستند احتمال شکل‌گیری مشکلات بسیار کمتر خواهد شد.
  • واشر بیرونی. این وسیله برای چفت شدن لبه دستگاه و درپوش بکار گرفته می‌شود. در واقع برای اینکه از نشت صابون مایع جلوگیری بعمل بیاید، از واشر استفاده شده است. ضمناً جنس این بخش از پمپ جا مایع بسته به نوع کلی دستگاه ممکن است از لاستیک با پلی‌اتیلن سبک باشد.

گفتنی است که در کنار اجزای عنوان شده می‌توان به درپوش و لوله‌ فرورفتنی نیز اشاره کرد که هر کدام وظایف جداگانه‌ای در این محصول دارند. در واقع درپوش وظیفه‌ اتصال کل مجموعه قطعات داخلی به انتهای گردن بطری و سپس اتصال پمپ به بطری را بر عهده دارد و لوله‌ی فرورفتنی نیز که از جنس پلاستیک پروپیلن است برای اتصال محفظه پمپ غلیظ پاش به انتهای بطری استفاده می‌شود.

قیمت پمپ مایع دست

بررسی قیمت پمپ مایع دست

برای اینکه بتوانید از بهترین پمپ جا مایع استفاده کنید، باید از یک محصول باکیفیت بهره‌مند شوید. با این وجود بررسی قیمت این محصول نیز دارای اهمیت است که برای تعیین این موضوع بررسی موارد زیر ضروری است:

– کیفیت ساخت. انتخاب بهترین مواد اولیه در تولید این نوع دستگاه‌ها فوق العاده دارای اهمیت است. بنابراین باید از مجموعه‌هایی برای این منظور استفاده کنید که از باکیفیت‌ترین موادها برای تولید این نوع دستگاه استفاده می‌کنند.

– کارآیی پمپ غلیظ پاش. اینکه از این محصول در چه موقعیتی استفاده می‌کنید، حائز اهمیت است، چرا که با مشورت با افراد متخصص در این زمینه، می‌توانید بهترین نوع پمپ جا مایع را انتخاب کنید که در کنار ظاهر و طراحی مناسب از عملکرد جذابی نیز برخوردار باشد.

– گارانتی. اگر چه ممکن است این نوع دستگاه‌های مصرفی آنچنان در زمینه داشتن گارانتی اهمیت نداشته باشند اما توصیه می‌کنیم از شرکت‌هایی این نوع لوازم را تهیه کنید که در این بخش نیز تهمیدات خاصی را در نظر گرفته است. طبیعتاً این موضوع نیز تأثیر مستقیم بر قیمت مایع غلیظ پاش خواهد داشت.

مزیت‌های بکارگیری از پمپ‌های غلیظ پاش

فروش عمده پمپ غلیظ پاش به دلیل مناسبی برای افزایش استفاده از این نوع محصول تبدیل شده است که مجموعه‌های مختلف آن را برای موقعیت‌های دلخواه در نظر گرفته‌اند. حال اگر بخواهیم برای بکارگیری پمپ جا مایع دلایل بهتری را عنوان کنیم، باید به موارد زیر اشاره نماییم:

– جلوگیری از هدررفت صابون مایع.

– جلوگیری از آلوده شدن دست‌ها در زمان استفاده از جا پمپ مایع دست اتوماتیک.

– افزایش زیبایی با استفاده از این نوع پمپ‌ها خصوصاً برای ساختمان‌های مسکونی.

– استفاده راحت‌تر از مایع برای شستشو در مکان‌های عمومی.

– حفظ مایع دست از آلودگی‌های مختلف.

– استفاده و کاربرد فوق العاده راحت نسبت به دیگر محصولات شستشو.

ضمناً گفتنی است که این نوع محصولات دارای انواع مختلفی هستند که از جمله می‌توان به پمپ مایع ساده، چشمی، فوم‌ساز و… اشاره کرد که طبیعاً بنا به نیاز افراد و مجموعه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نکات مهم در زمان خرید پمپ جا مایع

برای اینکه بتوانید از بهترین نوع این محصولات استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خرید به نکات زیر توجه ویژه‌ای داشته باشید:

– بررسی نصب آسان در انواع سطوح.

– بررسی و در نظر داشتن کیفیت و استحکام محصول.

– بررسی ضدزنگ بودن پمپ جا مایع.

– بررسی روان و البته استاندارد بودن پمپ مایع دست.

– بررسی جنس دستگاه که بهتر است نشکن باشد.

ضمناً دقت داشته باشید که پس از خرید این نوع محصولات، بهتر است که در زمان استفاده مخزن را با توجه به نیازتان پر کنید تا استفاده از این محصول بدون دغدغه باشد.

پمپ جا مایع

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان را با دستگاه پمپ جا مایع آشنا کنیم که این روزها به نسبت گذشته کاربردی‌تر شده است. اما نکته‌ مهم اینجاست که خرید این نوع وسایل باید با وسواس بیشتری انجام شود تا افراد در نهایت بتوانند با کیفیت بالاتری پمپ غلیظ پاش را تهیه کنند. برای این منظور پیشنهاد می‌کنیم که از شرکت سپیدار پمپ بهره ببرید چرا که این مجموعه در حال حاضر بهترین پمپ‌های جا مایع را موجود کرده است که به راحتی می‌توانید نوع دلخواه را تهیه کنید. ضمناً ناگفته نماند که مزیت خرید از این شرکت تخصصی، بهره‌مندی از کیفیت عالی و همچنین قیمت بصرفه‌ محصولات است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا