فراتر از خبر

بیمه این قسمت از بدن “مستر تستر”!

به نقل از اقتصادآنلاین؛ بیمه کردن معده حمید سپیدنام از سوی بیمه تعاون در حالی رخ داد که این شرکت زیر نظر وزارتخانه متولی امور محرومان و طبقات پایین جامعه است!

هرچند بیمه شدن معده مستر تیستر بر اساس آنچه در عرف دنیا وجود دارد، امری نامعقول نیست اما سوال این است که چرا بیمه تعاون با تبلیغاتی فراوان دست به چنین کاری زده است؟ آیا شیوه های بهتری برای برندینگ وجود نداشت؟

همانطور که گفته شد اصل این کار در یک شرایط نرمال مشکلی ندارد ولی در وضعیت امروز کشور که وضعیت معیشتی روز به روز برای مردم دشوارتر می شود، چرا باید زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که یکی از وظایف اصلی آن توجه به محرومانی است که بعضا گرسنه سر بر بالین می گذارند، دست به چنین کج سلیقگی می زند و برندینگ خود را دقیقا در نقطه مقابل این افراد یعنی کسب و کاری که به غذاهای لوکس اختصاص دارد، تعریف می کند؟

آیا مجموعه آقای وزیر از وظیفه خود در قبال فقرا و شکم های گرسنه فارغ شده که اکنون با بیمه کردن معده آقای تستر چنین شوی عجیبی را در یکی از زیرمجموعه های خود به راه انداخته است؟

بیوگرافی مستر تستر

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)
مجموعه : بیوگرافی هنرمندان
بیوگرافی مستر تیستر و همسرش
حمید سپیدنام مشهور به مستر تیستر متولد منچستره «انگلستان»؛ و وقتی پدرش دكترای الكترونیك میگرفت اونجا متولد شد.

حمید سپیدنام متولد 22 بهمن 1356 در انگلستان، چهره مشهور است ؛ میزان تحصیلات وی : فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد، مشهور به مستر تیستر می‌باشد که به رستوران ها رفته غذا میخورد و نقد خود بر غذا و رستوران را در شبکه هاي‌ اجتماعی منتشر میکند.

همسرش پگاه در بیشتر برنامه هاي‌ مستر تیستر وی را همراهی میکند. مستر تیستر برای تست غذاها پول می‌گیرد و خود نیز صاحب چند شرکت است…«معرفی رستوران ها کار اصلی مستر تیستر»

اصلیت مستر تیستر «حمید سپیدنام» اردبیلیه و بزرگ شده شهر مشهد و ساكن تهرانه. مامان تیستر معلم و فرهنگیه و بعد ها مدرسه غیرانتفاعی به نام زنبق رو راه انداخت. دو تا برادر به نام نوید«كوچیكه» و حسین «یكسال بزرگ تر» دارم كه هردو كامپیوتر خوندن مثل مستر.

حمید سپیدنام با پگاه سپیدنام ازدواج کرده و متاهل است، این زوج هنوز فرزندی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا