فراتر از خبر

بازیگر زن ایرانی با عنوان “زن قوی” تیتر یک مجله خارجی شد!

یک سال مبارزه و رویارویی سخت با سرطان، مارال فرجاد را با تیترِ «زنِ قوی» سوژه‌ی خبرنگارِ مجله‌ی «گلامور» کرد.

مارال فرجام تیتر یک مجله گلامور

«موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم… بسیار غمگین و ناامید بودم، چراکه این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت… تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم.»

این بخشی از حرف‌های مارال فرجاد ـ بازیگر تآتر و سینما و تلویزیون با خبرنگارِ مجله‌ی گِلَمور در مجارستان است که پس از طی یک دوره مبارزه با بیماری سرطان، روندِ درمان و بهبودیِ او را با تیترِ “زنِ قوی” سوژه‌ی گفت‌وگو قرار داده است. آن‌چه برای آن‌ها جذاب آمده چالش یک زن بازیگر که چهره و اندامش مهم‌ترین ابزارِ حرفه‌اش هستند در رویارویی و مبارزه با سرطان است.

مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ این بیماری شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و امیدوار است به‌زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده‌ی سینما بازگردد.

بیوگرافی مارال فرجاد

مارال فرجاد زادهٔ ۱۶ مرداد ۱۳۶۱ بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. پدر وی جلیل فرجاد و خواهرش مونا فرجاد نیز بازیگر می‌باشند.

مارال فرجاد فارغ‌التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد. این هنرمند در فیلم‌هایی چون «شام عروسی» (۱۳۸۴)، «پسران آجری»  و «دوشیزه باران»؛ و مجموعه‌هایی نظیر «کت جادویی» ، «عملیات ۱۲۵»، «خاتون»  و «ساعت صفر» به نقش‌آفرینی پرداخته‌است.

جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره عشق در کشور آمریکا برای فیلم جاودانگی به کارگردانی مهدی فردقادری را از آن خود کرد.

درباره مجله گلامور

گلامور (Glamour) یک مجله اینترنتی زنان است که توسط کوندی نست منتشر می‌شود. مجله در سال ۱۹۳۹ تأسیس شد و اولین بار در آوریل ۱۹۳۹ در ایالات متحده منتشر شد و در اصل گلامور آو هالیوود نامیده می‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا