فراتر از خبر

آیا نفیسه روشن دوباره ازدواج کرده؟

نفیسه روشن که به نظر می رسید، ازدواج موفقی داشته باشد و همیشه روابطش با همسر خلبانش مورد توجه خاص و عام بوده، این روزها با ازدواج مجدد طرفداران خود را شوکه کرده است.

آیا نفیسه روشن دوباره ازدواج کرده؟

به گزارش بورس فردا و به نقل از وقت صبح، نفیسه روشن بازیگر معروف سینما و تلویزیون می باشد که البته بیشتر او را در سریال های تلویزیونی در نقش دختر و یا زنی بسیار مثبت و ایده آل دیده ایم چرا که هیچگاه به او کاراکتری منفی نداده اند و چهره اش هم بیشتر به چنین نقش هایی میاد تا نقش های منفی!

حالا چرا میگیم منفی چون مثلا شخصیتی مثل خانم رویا نونهالی هم هیچگاه نقشی مثبت نداشته و همیشه او را در سریال ها خلافکار و … دیده ایم چون این گونه نقش ها به این بازیگر عزیز بیشتر میاد اما در واقعیت برعکس این موضوع هستش و اتفاقا خانم نفیسه روشن خیلی هم شیطونی و پر حاشیه هستند و اگر مدتی از ایشون خبر دیده نشه باید نگران شد!!!

حواشی نفیسه روشن تمامی ندارد!

قطعا کم و بیش از جنجال هایی که برای خانم بازیگر پیش آمده خبر دارید که وی مدت ها پیش طلاق گرفت بعد باز تو راه کربلا عاشق شد و یک روز دیگه اومد و از دست کبود شدش و خشونت علیه زنان و حالا هم مدتی است که فیلم و عکس هایی از دست آقای همسر میزاره اما هنوز به طور کامل ازشون رونمایی نکرده!

خانم بازیگر به تازگی در جاده لایو گذاشت و دست همسر جان رو به نشانه عشق ورز میداد! البته این بهترین نظری بود که یکی از کاربران داده و خیلی های دیگر که همیشه در صحنه هستند مواردی بدتر نوشته بودند!

برخی از کاربران هم بر این موضوع انتقاد داشتند که چرا نفیسه روشن برای قضیه طلاقش گفت به کسی مربوط نیست اما موارد زیادی از عشق و عاشقی هایش در فضای عظیم مجازی منتشر می کند! اگر این را هم مردم انتقاد کنند میخواهد بگوید به کسی مربوط نیست؟! پس چرا چنین مواردی رو تو این فضا به اشتراک میزاره تا همگان ببینند!

شاید بگین دوست داره تا تو صفحه خودش منتشر کنه و کسی نباید دخالت و یا قضاوت کنه اما مسئله اینجاست که برای یک سلبریتی انتشار چنین مواری چندان جالب نیست! در همین ویدیو خانم روشن تنها کاری که می کنند این است که هی دست آقای شوهر را ورز می دهند!

خانم روشن دقیقا میدونن از چه راهی خود را بر سر زبان ها بی اندازند و خب از اونجایی که در فضای مجازی تنها تلنگری باعث حاشیه سازی میشه چرا این موارد منتشر بشه؟ یا کاملا همسر خود را معرفی کنند و یا اصلا چیزی نزارن یا حداقل بهتر بزارن نه فقط ورزیدن دست همسر!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا