The news is by your side.

پیش بینی بازار بورس شنبه ۱۳ دی ماه ۹۹

0

در لحظه بازگشایی بازار بورس امروز ۱۰ دی ماه ۹۹، عرضه و تقاضا متعادل بود و شاخص کل در ۳۰ دقیقه اول بازگشایی به میزان یک هزار واحد ریزش کرد، رفته رفته این میزان به ۵ هزار واحد رسید و در اواسط معاملاتی کمی از شدت عرضه کاسته و مجددا افزایش یافت و در آخر شاخص با ۱۳ هزار واحد ریزش به کانال ۱ میلون و ۳۹۸ هزار واحدی عقبگرد کرد. در ادامه این مطلب به پیش بینی بازار بورس شنبه ۱۳ دی ماه ۹۹ می پردازیم.

مشاهده آخرین اخبار بازار سرمایه:

برنامه افزایش سرمایه “خدیزل” از دو محل

زمان افزایش سرمایه ۱۰۰ درصد “غزر” از محل سود انباشته

تاثیر سالروز شهادت قاسم سلیمانی بر بازار سرمایه

پیش بینی بازار بورس شنبه ۱۳ دی ماه ۹۹

با توجه به نوساناتی که امروز شاخص از خود نشان داد و بازگشت آن به کانال ۱ میلیون ۳۹۸ هزار واحدی می توان انتظار داشت که روند نزولی شاخص تا ۱ میلیون ۳۰۰ نیز ادامه داشته باشد و بین ۱ میلیون و ۳۰۰ الی ۱ میلیون ۳۵۰ هزار واحدی نوساناتی از خود نشان دهد و مجددا روند صعودی خود را آغاز نماید.

همانطور که در پیش بینی روز گذشته گفته شد، اگر شاخص موفق به عبور از محدوده ۱ میلیون و ۴۳۰ هزار واحدی شود می توان گفت که شاخص تا ۱ میلیون ۵۵۰ هزار واحدی صعود می کند اما اکنون که به کانال ۱ میلیون و ۳۹۸ هزار واحدی عقبگرد کرده به نظر می رسد که ۱۰۰ هزار واحد دیگر نیز افت نماید.

البته دلایلی همچون نزدیک شدن به سالروز شهادت سردار سلیمانی نیز موجب شده که شاخص به سیگنال های مثبتی همچون جذایت قیمت بسیاری از سهم ها واکنش نشان ندهد.

با این حال بسیاری از کارشناسان بازار سرمایه معتقدند که با اعلام گزارش های ۹ ماهه شرکت ها و کسب سود قابل قبول انتظار می رود که روند شاخص در هفته آینده صعودی و مثبت باشد.

نقشه بازار بورس امروز ۱۰ دی ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز 10 دی ماه 99
نقشه بازار بورس امروز ۱۰ دی ماه ۹۹
  • شاخص کل بازار بورس: ۱ میلیون و ۳۹۸ هزار و ۱ واحد = ۱۳ هزار و ۸۵۷ واحد کاهش = ۰٫۹۸ درصد کاهش
  • شاخص هم وزن: ۴۶۳ هزار و ۷۱۵ واحد = هزار و ۷۱۹ واحد کاهش
  • تعداد معاملات : ۲٫۱۹۷M
  • ارزش معاملات : ۵۵,۴۴۰,۴۹۵٫۲۹۱B
  • حجم معاملات : ۹٫۲۲۱B
  • نماد هایی که بیشترین افزایش را داشتند : زفکا، ثقزوی، شتوکا، افرا، ثجوان
  • نماد هایی که بیشترین کاهش را داشتند : زدشت، بپیوند، گکوثر، بزاگرس، ثتران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.