The news is by your side.

پیش بینی بازار بورس فردا ۲۵ اسفند ماه ۹۹

در این مطلب با توجه به تحلیل کارشناسان بازار سرمایه و بررسی وضعیت امروز بازار بورس به پیش بینی بازار بورس فردا 25 اسفند ماه 99 می پردازیم.

0

امروز بازار سرمایه با تقاضای نسبی بازگشایی شد و دقایقی پس از بازگشایی شاخص کل به میزان ۴ هزار و ۳۶۶ واحد رشد کرد. در ادامه روند معاملات تقاضا افزایش یافت و با رشد ۱۵ هزار و ۷۶۳ واحدی شاخص کل به ۱ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۱۴۰ واحد رسید. با ما همراه باشید در ادامه این مطلب به پیش بینی بازار بورس فردا ۲۵ اسفند ماه ۹۹ خواهیم پرداخت.

مطالب پیشنهادی: روز های کاری بورس در ایام نوروز ۱۴۰۰

پیش بینی بازار بورس فردا ۲۵ اسفند ماه ۹۹

خوشبختانه وضعیت بازار سرمایه امروز مطابق با پیش بینی که در روز گذشته خدمتتان ارائه نمودیم پیش رفت و  نمادهای فارس، کگل و کچاد بیشترین تاثیر مثبت بر بازار سهام را داشتند.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه و تحلیلگران معتقدند که در شرایطی که شاخص سازان در موازات نزولی بودن اکثر سهم های بازار سرمایه در حال رشد هستند، بازار سرمایه به تعادل نخواهد رسید و اگر حمایت فقط به سهم های شاخص ساز محدود شود، بورس تا پایان سال به روند فرسایشی خود ادامه خواهد داد زیرا در روند معاملات امروز بیش از ۲۰۰ نماد قفل در صف فروش هستند و حمایتی از آن‌ها دیده نمی‌شود.

عده ای از کارشناسان بازار سرمایه نیز بر این باورند که روند بازار به سمت عبور از کانال یک میلیون و ۲۷۰ هزار حرکت کرده است.

با توجه به نظرات کارشناسان و بررسی وضعیت امروز بازار بورس انتظار می رود که شاخص در ادامه روند صعودی داشته باشد از این رو وضعیت بازار بورس فردا دوشنبه ۲۵ اسفند ماه ۹۹ صعودی و مثبت پیش بینی می شود و با افت احتمالی قیمت دلار احتمالا سهم های غیر دلاری و بانکی مورد استقبال بازار سرمایه قرار بگیرد.

نقشه بازار بورس امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز یکشنبه 24 اسفند ماه 99
نقشه بازار بورس امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ماه ۹۹
  • وضعیت شاخص کل : با رشد ۱۵ هزار و ۷۶۳ واحد به ۱ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۱۴۰ واحد رسید.
  • وضعیت شاخص هم وزن : با رشد یک هزار و ۲۷ واحدی به ۴۳۴ هزار و ۲۸۶ واحد رسید.
  • ارزش بازار : ۴۹,۷۳۶,۰۵۴٫۵۶۶B
  • ارزش معاملات : ۷۵,۸۲۸٫۶۳۶B
  • حجم معاملات: ۹٫۶۸۳B
  • تعداد معاملات : ۸۳۰,۸۶۰
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند: اتکای، کگل، سپیدار، چخزر ، شبصیر
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند : سفانو، فماک، وثخوز، بمیلا ، ثزاگرس
  • نمادهای پر معامله : سپیدار، چخزر، اپال، خودرو ، خساپا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.