اخبار بورس

پیش بینی وضعیت بازار بورس هفته آینده (هفته دوم بهمن ماه 99)

پس از انتشار خبر استعفای حسن قالیباف از سمت ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار، بازار شاخص کل چند روز رشد خوبی داشت و با اعلام ریاست جدید سازمان بورس، طی دو روز معاملاتی گذشته به میزان 27 هزار واحد افت کرد! وضعیت بازار سرمایه در هفته آینده (هفته دوم بهمن ماه 99) چه می شود؟

پیش بینی بازار بورس شنبه 11 بهمن 99

ارزش و قیمت امروز سهام عدالت چقدر است؟

پیش بینی وضعیت بازار بورس هفته دوم بهمن 99

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، اگرچه روند معاملات این هفته مثبت بود اما انتظار می‌رفت با توجه به ریزش‌های زیاد اکثر نمادهای شاخص‌ساز در دی ماه، صعود شاخص کل بازار سهام پرقدرت‌تر باشد که نشد. اما بورس هفته آینده چگونه خواهد بود؟

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بورس هفته آینده گفت: سهم‌های بزرگ در جریان معاملات امروز بازار سهام کنترل شدند و احتمالا سطح پایین‌تری برای شاخص کل وجود ندارد.

این کارشناس در ادامه بیان کرد: معاملات هفته آینده متعادل است و گرایش زیادی به روند صعودی دارد. اما به نظر می‌رسد در جریان معاملات هفته آینده گروه‌های غذایی و دارویی وضعیت بهتری پیدا خواهد کرد.

این کارشناس با اشاره به اعتماد به بازار سهام گفت: ملاک سهامداران فقط صف‌های خرید و فروش شده و جو هیجانی به شدت پایدار است. از طرفی اعتماد به بازار سرمایه از بین رفته است و برای روند صعودی پرقدرت نیازمند بازگشت اعتماد به بازار سهام هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا