تاریخ امروزدوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹

تحلیل و پیش بینی بازار بورس هفته آینده (هفته آخر دی 99)

تحلیل و پیش بینی بازار بورس هفته آینده (هفته آخر دی 99)

بورس در روند معاملات هفته گذشته نزولی و فرسایشی بود و عرضه در نماد های شاخص ساز بازار شاخص کل را حدود 100 هزار واحد پایین برد این درحالی است که کارشناسان بازار سرمایه نیمه دوم دی 99 را صعودی پیش بینی کردند و اما وضعیت بازار بورس در هفته آینده، هفته آخر دی 99 چگونه خواهد بود؟

پیش بینی بازار بورس شنبه 27 دی 99

تحلیل و پیش بینی بازار بورس تا پایان سال 99

تاثیر لغو تحریم ها بر بازار بورس ایران

تحلیل و پیش بینی بازار بورس هفته آینده

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، شاخص کل در جریان معاملات این هفته از بازار سهام افت زیادی داشت و به کف قبلی خود رسید. برخی از کارشناسان عقیده دارند اگر بورس کف قبلی خود را از دست بدهد ریزش بیشتری خواهد داشت.

سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بورس هفته بعد گفت: به نظر می‌رسد معاملات هفته بعد بهبود پیدا می‌کند، اما احتمالا در روزهای شنبه و یک‌شنبه فشار فروش در بازار سهام وجود داشته باشد اما در جریان معاملات هفته و از روز دوشنبه فشار فروش کم می‌شود و تقاضا افزایش پیدا می‌کند.

این کارشناس در رابطه با سیگنال‌های مثبت بورس هفته بعد گفت: قیمت‌ها به منطقه جذابی رسیده است و از طرفی گزارش‌های ۹ ماهه در پایان معاملات هفته آینده منتشر می‌شود و این دو دلیل باعث مثبت شدن بورس در کوتاه‌مدت می‌شود.


عاشق مسافرت و ماجراجویی و موزیک و ورزش، مدتی هست دارم در اینترنت فعالیت میکنم و بنظرم اشتراک گذاری مطالب آموزشی به فرهنگسازی ایران کمک میکند و هم روحیه‌شون بهتر می شود. دوستتون دارم :) با ارسال نظراتتون در مطالبم بهم انرژی بدین در آخرم میگم : "سعی کنید بهترین خودتون باشید"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *