سبدگردان هدف

پیش بینی بورس فردا ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

پیش بینی بورس فردا 16 شهریور 1400

و اما وضعیت بازار بورس فردا سه شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ چه خواهد شد؟ همانطور که در پیش بینی های روز گذشته گفتیم، انتظار می رود که تا ایجاد یک محرک قوی، شاخص در این محدوده درجا بزند و اما از آنجایی که انتشار عرضه اولیه فجهان و عرضه اولیه کیمیاتک، در روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ انجام می شود، ممکن است فردا شاهد عرضه در بازار باشیم.

0

امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ با تقاضای نسبی بازگشایی شد و در ابتدا شاخص به میزان ۱ هزار و ۸۳۵ واحد رشد کرد. رشد شاخص در اواسط ساعات معاملاتی به ۷ هزار واحد نیز رسید اما در نهایت زمان معاملات با رشد ۱ هزار و ۳۰۹ واحدی شاخص کل به پایان رسید. در ادامه این مطلب همراه شما خواهیم بود با پیش بینی بورس فردا ۱۶ شهریور ۱۴۰۰٫

مطالب پیشنهادی:

پیش بینی بورس فردا ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

بورس فردا، امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ با تقاضای نسبی بازگشایی شد و در ابتدا شاخص به میزان ۱ هزار و ۸۳۵ واحد رشد کرد. رشد شاخص در اواسط ساعات معاملاتی به ۷ هزار واحد نیز رسید اما در نهایت زمان معاملات با رشد ۱ هزار و ۳۰۹ واحدی شاخص کل و رشد ۲ هزار و ۵۸۹ واحدی شاخص هم وزن به پایان رسید.

طی جریان معاملات امروز بازار سرمایه، “کگل”، “شبندر” و “شپنا” بیشترین تاثیر مثبت و چهار نماد “فولاد”، “وغدیر”، “ومعادن” و “شستا” بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند.

و اما وضعیت بازار بورس فردا سه شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ چه خواهد شد؟ همانطور که در پیش بینی های روز گذشته گفتیم، انتظار می رود که تا ایجاد یک محرک قوی، شاخص در این محدوده درجا بزند و از آنجایی که انتشار عرضه اولیه فجهان و عرضه اولیه کیمیاتک، در روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ انجام می شود، ممکن است فردا شاهد عرضه در بازار باشیم.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه قیمت دلار را یکی از محرک های بازار سهام میدانند که امروز رشد چندانی نداشت به همین دلیل انتظار می رود که تمایل بازار مجددا به سوی سهم های کوچک و تورمی، سوق پیدا کند و پس از شکست مقاومت شاخص کل و ورود به کانال ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی، مجددا از سهم های بزرگ و شاخص ساز استقبال شود.

نقشه بازار بورس امروز 

نقشه بازار بورس امروز 
نقشه بازار بورس امروز
  • وضعیت شاخص کل: با افت یک هزار و ۳۰۹ واحدی به ۱ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۵۰۳ واحد رسید.
  • وضعیت شاخص هم وزن : با رشد ۲ هزار و ۵۸۹ واحدی به ۴۶۹ هزار و ۶۱۲ واحد رسید.
  • ارزش بازار : ۶۱,۶۵۳,۷۱۱٫۹۰۰B
  • ارزش معاملات : ۹۳,۳۵۷٫۱۳۶B
  • حجم معاملات : ۱۱٫۰۷۷B
  • تعداد معاملات : ۱٫۲۳۷M
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند : لخزر، کرازی، ومعلم، ثتران، وثخوز
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند : ویسا، فنفت، حسیر، قاسم، بپاس
  • نمادهای پر معامله : وهامون، مدیریت، سپیدار، دی، شستا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.