تاریخ امروزدوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹

تصویب افزایش سرمایه ویتانا و سیمان غرب آسیا تصویب شد!

تصویب افزایش سرمایه ویتانا و سیمان غرب آسیا تصویب شد!

افزایش سرمایه دو شرکت بورسی ویتانا و سیمان غرب آسیا با نماد های “غویتا” و “سجام” طی مجمع ای که در هفته جاری بزگزار شد به تصویب رسید.

افزایش سرمایه غویتا ۱۱۴ درصد از محل مطالبات سهامداران و آورده نقد و افزایش سرمایه 166 درصدی “سجام” از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته تصویب شد.

پیش بینی بازار بورس فردا 27 دی ماه 99

تاثیر لغو تحریم ها بر بازار بورس ایران

تصویب افزایش سرمایه ویتانا و سیمان غرب آسیا تصویب شد!

پس از برگزاری مجمع فوق‌العاد دو شرکت ویتانا و سیمان غرب افزایش سرمایه این دو شرکت تصویب شد.

«مجمع فوق‌العاده شرکت ویتانا قبل از ظهر دوشنبه ۲۲ دی با دستور جلسه تصمیم‌گیری درخصوص افزایش سرمایه با حضور ۷۷/۵ درصد سهامداران برگزار و با توجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه ۱۶۶ درصدی از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.

براین اساس، «غویتا» به منظور تکمیل فاز سوم طرح توسعه ویتانا کاسپین یک و فاز اول طرح توسعه ویتانا کاسپین ۲، اصلاح ساختار مالی، تامین سرمایه در گردش و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه پذیر، سرمایه فعلی را از ۱۳۱/۶ به ۳۵۰ میلیارد تومان رساند. مجمع فوق‌العاده با انجام افزایش سرمایه از ۳۵۰ به ۵۰۰ میلیارد تومان معادل ۱۱۴ درصد از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی موافقت کرد.»


عاشق مسافرت و ماجراجویی و موزیک و ورزش، مدتی هست دارم در اینترنت فعالیت میکنم و بنظرم اشتراک گذاری مطالب آموزشی به فرهنگسازی ایران کمک میکند و هم روحیه‌شون بهتر می شود. دوستتون دارم :) با ارسال نظراتتون در مطالبم بهم انرژی بدین در آخرم میگم : "سعی کنید بهترین خودتون باشید"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *