تاریخ امروزسه شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۹

آیا فردا بورس تعطیل است؟

آیا بازار بورس شنبه ۲۶ مهر ۹۹ تعطیل است؟ بازار بورس شنبه ۲۶ مهر سالروز شهادت امام رضا علیه السلام تعطیل می باشد.


آیا بازار بورس امروز پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۹ تعطیل است؟ بازار بورس پنج شنبه ۲۴ مهر ۹۹ طبق روال هر هفته تعطیل می باشد.


آیا بورس فردا اربعین پنج شنبه ۱۷ مهر ۹۹  تعطیل است؟ بازار بورس فردا اربعین حسینی ۱۷ مهر ۹۹ تعطیل می باشد. همانطور که می دانید شنبه تا چهارشنبه روز های معاملاتی بورس مقرر شده و پنجشنبه ، جمعه و روز های تعطیل رسمی تعطیل می باشد.


آیا بورس فردا پنج شنبه ۱۰ مهر ۹۹ تعطیل است؟ بسیاری از نو سهامداران و افرادی که به تازگی وارد این بازار شدند و با روز ها و ساعات معاملاتی این بازار آشنایی ندارند شاید این سوال مطرح شود.

بازار بورس ایران پنجشنبه و جمعه ها تعطیل می باشد از این رو پنجشنبه ۱۰ مهر ۹۹ نیز تعطیل می باشد.


۵ شنبه و جمعه هر هفته بازار بورس ایران تعطیل می باشد زیرا سازمان بورس اوراق بهادار روزهای معاملاتی بورس ایران را از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲:۳۰ ظهر تعیین نموده است البته معامله گران می توانند سفارش خرید و فروش سهام مورد نظر خود را در مرحله پیش گشایش (بین ساعات ۸:۳۰ الی ۹ صبح) ثبت نمایند.

آیا بازار بورس ایران پنجشنبه و جمعه تعطیل است؟

 بازار بورس علاوه بر تعطیلات رسمی همچون عید قربان ، عید غدیر ، عاشورا ، تاسوعای و اربعین حسینی ، پنجشنبه و جمعه هر هفته نیز تعطیل می باشد.

آیا بورس شنبه عید غدیر تعطیل است؟

آیا بورس (۱۸ مرداد۹۹) بورس تعطیل است؟ می دانیم که ساعات معاملات بازار بورس از شنبه تا یکشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲:۳۰ ظهر بجز ایام تعطیل می باشد.

بازار بورس ایران، ۵ شنبه و ایام تعطیل (جمعه و تعطیلات رسمی) تعطیل می باشد. به عبارتی، بازار بورس فردا ۱۸ مرداد ماه سال ۹۹ ، عید غدیر خم نیز تعطیل می باشد.

سهامداران می توانند در ساعات ۹ الی ۱۲:۳۰ شنبه تا ۴ شنبه روز های عادی معاملات بورسی انجام دهند البته در بازه زمانی ۸:۳۰ تا ۹ که مرحله پیش گشایش ۳۰ دقیقه ای می باشد، می توانند نسبت به ثبت سفارش خرید و فروش سهام مورد نظر خود اقدام نمایند.

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *