اخبار عرضه اولیه

عرضه اولیه ی ددانا در راه فرابورس!!

آسیاتک  اولین عرضه اولیه بازار سرمایه در سال جدید بود اکنون عرضه اولیه جدیدی به نام ددانا در راه بازار سهام میباشد که قرار است دوشنبه هفته آینده عرضه گردد. همچنین در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه شرکت های دیگری مانند شرکت مواد معدنی گهر ترابر سیرجان و فروسیلیسم خمین عرضه اولیه می‌شوند. در ادامه خبر کامل عرضه اولیه های در راه بازار سرمایه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، بر اساس اعلام فرابورس قرار است دوشنبه هفته آینده چهارمین عرضه اولیه در بازار سهام انجام شود. آسیاتک اولین عرضه اولیه بازار سرمایه بود و قرار است روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه شرکت‌های حمل و نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان و فروسیلیسیم خمین عرضه اولیه شوند.

طبق اطلاعیه فرابورس روز دوشنبه ۱۲۰ میلیون سهم شرکت داروسازی دانا معادل ۵ درصد سهام این شرکت در فرابورس عرضه اولیه می‌شود. دامنه قمیتی ددانا دو هزار و ۳۰۰ تومان تا دو هزار و ۸۱۲ تومان است. برای هر کد ۲۰۰ سهمیه حقیقی و حقوقی در عرضه گرفته شده است و حداکثر نقدینگی مورد نیاز ۵۶۳ هزار تومان است.  البته بستگی به این دارد که در این عرضه اولیه چند نفر مشارکت کنند.

عرضه اولیه ددانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا