سبدگردان هدف

برای خرید عرضه اولیه سپید چقدر پول لازم است؟

در این مطلب زمان و نقدینگی مورد نیاز برای خرید عرضه اولیه سپید را با شما به اشتراک می گذاریم.

بر اساس اطلاعیه ای که سازمان بورس اوراق بهادار تهران، عرضه اولیه سپید در روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد. پیش بینی می شود به هر کد بورسی ۱۵۰ سهم در بازه قیمتی  (کف ۱۹,۹۰۰ و سقف ۲۱,۰۰۰ ریال) تعلق بگیرد. البته با توجه به مشارکت ۲٫۵ میلیون نفری در عرضه اولیه‌های قبلی پیش‌بینی می‌شود که حداکثر ۴۸ سهم اختصاص یابد که معادل ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

0

بر اساس اطلاعیه ای که سازمان بورس اوراق بهادار تهران، عرضه اولیه سپید در روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد. پیش بینی می شود به هر کد بورسی ۱۵۰ سهم در بازه قیمjی  (کف ۱۹,۹۰۰ و سقف ۲۱,۰۰۰ ریال) تعلق بگیرد. البته با توجه به مشارکت ۲٫۵ میلیون نفری در عرضه اولیه‌های قبلی پیش‌بینی می‌شود که حداکثر ۴۸ سهم اختصاص یابد از این رو برای خرید عرضه اولیه سپید مبلغ ۱۰۰ هزار تومان نیاز است.

جزئیات عرضه اولیه سپید (سپید ماکیان)

  • ۱.دوره ثبت سفارش روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه می‌باشد و ساعت ثبت سفارش از طریق پیام ناظر بازار در تمامی سامانه‌های آنلاین اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  • ۲.سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۱۵۰ سهم و هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش می‌باشد.
  • ۳.ورود سفارش در دامنه قیمتی تعیین شده (کف ۱۹,۹۰۰ و سقف ۲۱,۰۰۰ ریال) ، امکانپذیر است.
جزئیات عرضه اولیه سپید (سپید ماکیان)
جزئیات عرضه اولیه سپید (سپید ماکیان)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.