سبدگردان هدف

پیش بینی بورس فردا ۲۱ شهریور ۱۴۰۰

پیش بینی بورس فردا 21 شهریور 1400

پیمان حدادی کارشناس بازار بورس، در خصوص وضعیت بازار سهام در هفته جاری گفت: به نظر می‌رسد تحرکات بازار خنثی باشد و گروه‌های خودرویی و پالایشی پیشتازان بازار باشند. و همچنین سلمان نصیرزاده و محمد خبری‌زاده نیز معتقدند، شاخص کل مثبت خواهد بود و گروه‌های دلاری و پتروشیمی می‌توانند پیش‌رو باشند. از این رو با توجه به وضعیت امروز بازار سرمایه و نظر کارشناسان می توان وضعیت بازار بورس فردا یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ را می توان متعادل پیش بینی کرد.

0

سلام عرض می کنم خدمت شما همراهان عزیز بورس فردا، امیدواریم که هفته پر سودی رو پیش رو داشته باشید. در این مطلب در خدمت شما عزیزان هستیم با پیش بینی بورس فردا ۲۱ شهریور ۱۴۰۰٫

مطالب پیشنهادی:

پیش بینی بورس فردا ۲۱ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش بورس فردا، امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ بازار سرمایه تقاضا بازگشایی شد و در ابتدا شاخص به میزان ۶ هزار واحد رشد کرد و در اواسط ساعات معاملاتی رشد شاخص به ۱۰ هزار واحد نیز رسید اما افزایش عزضه باعش شد تا شاخص کل به رشد ۴ هزار و ۵۰۹ واحدی کفایت کند.

طی جریان معاملات امروز بازار سرمایه، پنج نماد “فملی”، “رمپنا”، “شپدیس”، “پارسان” و “شبندر” بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

همانطور که پیش بینی کردیم، بازار بورس امروز با روند متعادل و صعودی همراه شد و از آنجایی که شاخص در محدوده مقاومتی قرار دارد، طبیعی است که چند روزی شاخص در این محدوده درجا بزند. برخی از کارشناسان و تحلیلران بازار سرمایه معتقند که برای شکست این مقاومت، به یک محرک قوی همچون رشد قیمت دلار و یا حمایت دولت و… نیاز است.

پیام الیاس کردی، کارشناس بازار سرمایه با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود خطاب به دولت جدید مخالقت خود را در خصوص قیمت گذاری دستوری اعلام کرد.

از سوی دیگر پیمان حدادی کارشناس بازار بورس، در خصوص وضعیت بازار سهام در هفته جاری گفت: به نظر می‌رسد تحرکات بازار خنثی باشد و گروه‌های خودرویی و پالایشی پیشتازان بازار باشند.

و همچنین سلمان نصیرزاده و محمد خبری‌زاده نیز معتقدند، شاخص کل مثبت خواهد بود و گروه‌های دلاری و پتروشیمی می‌توانند پیش‌رو باشند.

از این رو با توجه به وضعیت امروز بازار سرمایه و نظر کارشناسان می توان وضعیت بازار بورس فردا یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ را می توان متعادل پیش بینی کرد.

نقشه بازار بورس امروز

نقشه بازار بورس امروز
نقشه بازار بورس امروز
  • وضعیت شاخص کل: با رشد ۴ هزار و ۵۰۹ واحدی به ۱ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۵۱۷ واحد رسید.
  • وضعیت شاخص هم وزن : با افت ۲ هزار و ۷۵۳ واحدی به ۴۶۳ هزار و ۳۴۴ واحد رسید.
  • ارزش بازار : ۶۱,۳۷۱,۴۶۶٫۴۱۳B
  • ارزش معاملات : ۶۹,۹۲۴٫۸۸۹B
  • حجم معاملات : ۸٫۶۱۲B
  • تعداد معاملات : ۸۴۱,۰۶۹
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند : ولساپا، برکت، حپارسا، فزرین، غبهنوش
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند : ریشمک، کیمیاتک، ثاصفا، فپنتا، کایتا
  • نمادهای پر معامله : وهامون، مدیریت، سپید، دی، شستا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.