تاریخ امروزچهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹

رئیس بانک مرکزی از ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح خبر داد

رئیس بانک مرکزی از ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح خبر داد

همتی رئیس بانک مرکزی در رابطه با طرح ادغام بانک های وابسته به نیرو های مسلح گفت :پروژه بزرگ و مهم ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح ، امروز به پایان رسید و صبح امروز با برگزاری مجمع بانک انصار، آخرین بانک نیز در بانک سپه ادغام شد.

مشاهده آخرین اخبار بورسی: 

پیش بینی بازار بورس فردا 1 در ماه 99

واریز سود 90 شرکت بورسی از طریق سجام

رئیس بانک مرکزی از ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح خبر داد

به گزارش بورس فردا و به نقل از اقتصادنیوز، عبدالناصر همتی، رییس کل بانک‌مرکزی در یادداشتی در خصوص پروژه ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح در اینستاگرام نوشت: پروژه بزرگ و مهم ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح ، امروز به پایان رسید.

قبلاً اعلام کرده بودم تا پایان آذرماه پروژه عظیم ادغام بانکهای انصار -مهر اقتصاد-حکمت-قوامین و مؤسسه اعتباری کوثر در بانک سپه نهایی خواهد شد. صبح امروز با برگزاری مجمع بانک انصار، آخرین بانک نیز در بانک سپه ادغام شد.

 پروژه ادغام این ۶ بانک، کاری بسیار پیچیده و عظیمی بودکه باپشتکار ومدیریت دقیق همکارانم درحوزه نظارت بانک مرکزی، همراهی صمیمانه و خوب بانکهای ادغامی ، ستاد محترم کل نیروهای مسلح ، وزارت امور اقتصادی و دارایی و مدیران تلاشگر بانک سپه در طول ۲/۵ سال به سر انجام رسید.

انجام این پروژه، یکی از مهمترین برنامه های اصلاح نظام بانکی بود، که با تدابیر مقام معظم رهبری وتأکیدات ریاست محترم جمهور باجدیت آغاز و با یک کار فشرده، به یاری خداوندبه نتیجه رسید.ازتمام عزیزانی که دربه ثمر رسیدن این کار بزرگ همراهی کردند، قدردانی می کنم.

اشتراک‌گذاری

عاشق مسافرت و ماجراجویی و موزیک و ورزش، مدتی هست دارم در اینترنت فعالیت میکنم و بنظرم اشتراک گذاری مطالب آموزشی به فرهنگسازی ایران کمک میکند و هم روحیه‌شون بهتر می شود. دوستتون دارم :) با ارسال نظراتتون در مطالبم بهم انرژی بدین در آخرم میگم : "سعی کنید بهترین خودتون باشید"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *