فراتر از خبر

ماجرای دعوای رضا کیانیان و دختر معاون وزارت ارشاد چیست؟

مهناز افشار که معرف حضور همگی هست و دو سالی با مهاجرت به آلمان و زندگی آنور آبی‌ای که برای خود دست و پا کرده ، حواشی زیادی برای خود درست کرده است.

در تازه ترین اقداماتش نیز رونمایی از همسر خود یاسین رامین در روز عشق و روز مرد امسال بود، (چرا که دو سال پیش با توییتی اعلام کرد از یاسین رامین جدا شده و می خواهد یک مادر مجرد قوی باشد) که موجب واکنش های گسترده کاربران به خانواده محمد‌علی رامین معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در دولت دهم و مشاور مطبوعاتی احمدی‌نژاد در دولت نهم، شد.

ماجرا از ان قرار است که مهناز افشار عکسی از خود در کنار یاسین رامین منتشر کرد و روز مرد را تبریک گفت. اما این اقدام با واکنش کاربران همراه و این خانم بازیگر به دو رویی و دروغگویی متهم شد چرا که پیشتر مهناز اعلام کرده بود از این آقا جدا شده است اما در روز مرد امسال برای دیدن همسرش به دبی می رود و تصاویری از خود در کنار یاسین رامین منتشر می کند.

اما افشار توییت و عکسی که به مناسبت روز ولنتاین و روز پدر برای یاسین رامین منتشر کرده بود را حذف کرد و توضیحی نوشت. اما دامنه انتقادها در شبکه‌های اجتماعی گسترده‌تر شد و توجه‌ها به سمت صالحه رامین، دختر محمد‌علی رامین رفت.

به نظر می رسد صالحه رامین در اینستاگرام برند خودش را در خارج از ایران براه انداخته است.

نحوه پوشش خانم رامین بحث‌برانگیز شد که با مواضع پدرش ناسازگار به نظر می‌رسد. منتقدان می‌گویند که پدر خانم رامین سالها جامعه هنری ایران را با عقایدش محدود کرد و حالا فرزندانش سبک زندگی متفاوتی دارند.

رضا کیانیان از بازیگران مطرح سینمای ایران برخی از عکسهای خانم رامین را استوری کرد که باعث شد صالحه رامین به او واکنش نشان دهد.

سپس رضا کیانیان با انتشار مجدد این پاسخ از او عذرخواهی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا