فراتر از خبر

علت عدم اکران فیلم “عنکبوت” در استان قم چیست؟

عدم اکران فیلم “عنکبوت” در استان قم، صدای بسیاری از مردم و علاقه‌مندان به فیلم را درآورده است و آنها می گویند وقتی تفریحی مثل سینما می‌توانند داشته باشند چرا باید مجبور شوند برای تماشای یک فیلم به تهران سفر کنند. حالا علت عدم اکران فیلم “عنکبوت” در استان قم چیست؟

به گزارش زنهار؛ در روزهای گذشته شهروندان زیادی از قم نسبت به اکران نشدن فیلم «عنکبوت» در سینماهای شهر خود انتقاد کرده و در فضاهای مختلفی مثل سایت‌های فروش بلیت یا رسانه‌ها گله‌مند بودند که وقتی تفریحی مثل سینما می‌توانند داشته باشند چرا باید مجبور شوند برای تماشای یک فیلم به تهران سفر کنند و حال این پرسش مطرح است که آیا اکران «عنکبوت» در قم مشکل دارد؟

در این باره مدیر سینما “تربیت قم” در پاسخ به اینکه چرا فیلم «عنکبوت» در سینماهای قم نمایش داده نمی‌شود گفت:‌ طبق روال، اکران هر فیلمی در استان‌ها باید با مجوز اداره ارشاد آن استان باشد. در حال حاضر ما فیلم را در اختیار داریم ولی مجوز اکران آن صادر نشده است. البته به ما گفته نشده که مجوز نمی‌دهند اما هنوز اجازه‌ی اکران هم داده نشده و منتظر هستیم تا بتوانیم فیلم را مانند شهرهای دیگر برای علاقمندان اکران کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا