فراتر از خبر

ثروتمندان متولد چه ماهی هستند؟

هر ماه تولد، دارای یک ویژگی های خاص است. ما در این مطلب به موضوع ماه تولد و ارتباطش با ثروت پرداختیم. درسته که ثروتمند شدن، ثروتمند بودن و ثروتمند ماندن یک اراده قوی و پشتکار است اما برخی عوامل خارجی مانند طالع در ویژگی های فردی ما بی دخیل نیستند. در این گزارش می خوانید، ثروتمندان متولد چه ماهی هستند؟

ثروتمندان متولد چه ماهی هستند؟

به گزارش بورس فردا، موسسه UK Domain برروی تاریخ تولد ۲۵۰ ثروتمند اول دنیا تحقیق کرده است و گزارشی را داده که در آن می گوید تولد در چه ماه هایی شانس ثروتمند شدن شما را بیشتر می کند. این طالع بینی افراد ثروتمند تعداد بیلیونرهای دنیا که درهر ماه به دنیا آمده اند را نشان می دهد.

ثروتمندترین فرد دنیا یعنی آقای جف بزوس از متولدین ماه فروردین است ولی بر اساس همین تحقیقاتی که صورت گرفته، ماه فروردین در جایگاه هشتم لیست طالع بینی افراد ثرتمند قرار گرفته است. طبق تحقیقات انجام شده، متولدین ماه فروردین شانس کمی در طالع بینی افراد ثرتمند داشته اند و تعداد بیلیونر کمتری در این ماه به دنیا آمده اند.

طبق این طالع بینی ۲۷ نفر از ثروتمندترین افراد دنیا در ماه مهر آمده اند و بیشترین شانس را در بین دیگر ماه ها دارند. سمبل طالع بینی این افراد ترازو است.

افرادی که در ماه مهر به دنیا آمده اند فال بهتری برای ثروتمند شدن دارند. افراد ثروتمتدی مانند آلیس والتون – وارث فروشگاه های وال مارت، رالف لورن – طراح سرشناس امریکایی در این ماه به دنیا آمده اند.

پس از متولدین ماه مهر که بیشترین شانس را برای ثروتمند شدن دارند متولدین ماه اسفند قرار دارند که با ۲۲ ثروتمند در جایگاه دوم این لیست قرار گرفته اند. افرادی مانند مایکل دل – بنیانگذار کمپانی دل، فیل نایت – بنیانگذار کمپانی نایکی، لئونارد لادر – مدیر عامل سابق شرکت استی لودر از متولدین ماه مهر هستند.

متولدین ماه های اردیبهشت، مرداد و همینطور تیر هر کدام ۲۰ بیلیونر در این لیست طالع بینی افراد ثرتمند دارند. 

آقای بیل گیتس که سالیان سال جایگاه ثرتمندترین فرد دنیا را به خود اختصاص داده بود متولد چه ماهی است. بیل گیتس متولد ماه آبان است که سمبل ماه تولد او عقرب است. متولدین آبان ماه در طالع بینی افراد ثرتمند در جایگاه ششم قرار گرفته اند. ۱۶ بیلیونر از ثرتمندترین افراد دنیا در آبان ماه به دنیا آمده اند.

در رده آخر لیست طالع بینی افراد ثرتمند متولدین ماه دی قرار گرفته اند. طبق این تحقیق متولدین ماه دی کمترین شانس را برای ثروتمند شدن داشته اند. تنها ۸ نفر از ۲۵۰ نفر میلیاردر دنیا در این ماه به دنیا آمده اند که کمترین تعداد در تمام ماه هاست.

در جدول زیر می توانید تعداد ثرتمندان اول دنیا در هر کدام از ماه های سال را مشاهده نمایید.

ماه سمبل ماه Zodiac Sign تعداد افراد ثرتمند
مهر ترازو Libra 27 نفر
اسفند دو ماهی Pisces 22 نفر
تیر خرچنگ Cancer 20 نفر
اردیبهشت گاو نر Taurus 20 نفر
مرداد شیر Leo 20 نفر
آبان عقرب Scorpio 16 نفر
خرداد دوقلوها Gemini 15 نفر
فروردین قوچ Aries 15 نفر
بهمن مرد و دلو Acquarius 12 نفر
شهریور فرشته Virgo 11 نفر
آذر کمان Sagittarious 8 نفر
دی بز Capricorn 8 نفر

متولدین کدام ماه پول و ثروت را بیشتر جذب می کنند؟

شهریور

شهریور ماهی ها افرادی هستند که می دانند دقیقاً باید کجا سرمایه گذاری کنند. ایده آل گرا می باشند و می دانند که چگونه با برنامه ریزی و ساختار بندی پیش بروند. همیشه ذهن تحلیل گری دارند و شرایط را برای خودشان آنالیز می‌ کنند و بعد؛ دست به کار می شوند و بهترین ها را رقم می زنند.

دی

دی ماهی ها افراد استراتژیکی هستند. همیشه برای آینده برنامه‌ریزی می‌ کنند و مدیران و رهبران بسیار خوبی می باشند. می توانند یک تیم و گروه را مدیریت کنند و به هر کاری که می‌ خواهند، برسند. آن ها افرادی هستند که می‌ خواهند روابط شان را خیلی خوب حفظ کنند و بهترین ها را انجام دهند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها افراد سخت کوش و پرتلاشی هستند. برای انجام کارهای شان مصمم می باشند. انرژی و تلاش خود را صرف به دست آوردن پولِ زیاد می‌ کنند. خیلی خوب می توانند ایده های نوآورانه و خلاقانه ای داشته باشند تا به آنچه که می خواهند؛ برسند.

آبان

آبان ماهی ها افراد با انگیزه و باهوشی هستند و اغلب، به اهداف شان دست پیدا می‌ کنند. افرادی هستند که خیلی راحت به پول می رسند و به گونه‌ای برنامه‌ ریزی می‌ کنند که درآمد خوبی هم داشته باشند.

فروردین

فروردین ماهی ها افرادی هستند که به اندازه کافی صبر ندارند. آن ها دوست دارند که همیشه برای اهدافشان تلاش کنند. افراد برون گرایی هستند اما اگر این تلاش بیش از حد طول بکشد، آن ها را کلافه می‌ کند و در نتیجه به سراغ کاری می روند که سریع از آن پول در بیاورند و معمولاً به موفقیت هم می‌ رسند‌.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا