The news is by your side.

نحوه استخراج ارز دیجیتال ترون (TRX) چگونه است؟

در این مطلب در خدمت شما عزیزان هستیم با موضعو نحوه استخراج ارز دیجیتال ترون.

0

همانطور که در مقاله قبل به آن اشاره کردیم، ترون با نماد TRX یک ارز دیجیتال، بلاک چین محور است که با هدف به اشتراک گذاری مطالب رایگان در زمینه سرگرمی روی کار آمده است که در مطلب نحوه دریافت ترون رایگان گفتیم که از طریق بازی های خاص، سایت ها و … میتوانید آن را بصورت رایگان دریافت نمایید در ادامه این مطلب به نحوه استخراج ارز دیجیتال ترون (TRX) چگونه است؟ می پردازیم. استخراج ترون مانند ارز های دیجیتال دیگر مثل بیت کوین، اتریوم و یا تتر از طریق صرافی های آنلاین مانند بایننس امکان پذیر است. که میتوان از طریق کامپیوتر یا گوشی عمل ماینینگ را انجام داد.

روش های استخراج ترون (TRX)

استخراج ترون از طریق کامیپوتر، گوشی و صرافی های آنلاین را در ادامه این مطلب بطور کامل شرح می دهیم.

نحوه ماینینگ یا استخراج ترون از طریق کامپیوتر

امکان استخراج و ماینینگ ارز دیجیتال ترون از طریق کامپیوتر وجود دارد اما اگر دنبال یک راه مطمئن برای ماینینگ کردن ترون هستید سیستم ASIC و یا دستگاه‌ استخراج بهترین گزینه است زیرا استخراج ترون با کارت گرافیک، صرفه اقتصادی ندارد. اگر قصد دارید با کامپیوتر این عمل را انجام دهید باید به یکی از استخر های ماینینگ مراجعه کنید.

نحوه ماینینگ یا استخراج کردن ترون از طریق گوشی

  • استخراج از طریق گوشی های آیفون:

امکان استخراج ترون از طریق گوشی های اپل امکان پذیر نیست. حالا چرا این امکان برای گوشی های آیفون وجود ندارد؟ چون  فرآیند استخراج به سخت‌افزار آسیب وارد می‌کند، از این رو کمپانی اپل این عمل را را ممنوع کرده است. تمام اپلیکیشن‌های استخراج ترون باعث میشود تا گرمای بیش از حد به وجود آید که باعث آسیب زدن به دستگاه میشود.

  • استخراج از طریق گوشی های اندروید:

استخراج ترون از طریق گوشی های اندروید بسیار ساده و امکان پذیر است. شما فقط به یک اپلیکیشن به نام ماینرگیت (MinerGate) نیاز دارید.  بعد از نصب این اپلیکیشن یک حساب کاربری بسازید و پس از آن آماده استخراج این ارز دیجیتال از طریق گوشی اندروید خود خواهید بود.

زمان و هزینه ماینینگ و یا استخراج ارز دیجیتال ترون

متاسفانه نمیتوان به شکل ثابت هزینه استخراج ترون را تخمین زد چراکه این موضوع بستگی به هزینه برق دارد. در کل اگر به دنبال سود مناسبی هستید به اجبار باید از سیستم اختصاصی ASIC استفاده کنید. مدت زمان استخراج یک بلاک ترون بستگی به هش ‌ریت سیستم دارد؛ یعنی اینکه سیستم استخراج شما چقدر قدرت دارد. بهترین نتایج استخراج ترون با استفاده از سیستم‌های سخت‌افزاری ASIC به دست می آید.

همراهان گرامی ترون یک ارز دیجیتال آینده داری است که نحوه ی استخراج آن مانند دیگر ارز های دیجیتال از طریق صرافی های آنلاین امکان پذیر است. فقط باید به نکات گفته شده در رابطه با استخراج ترون توجه کرد تا سود مناسبی را از این ارز دیجیتال داشته باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.